GABRIELIUS

*Kiek buvote susijęs su programavimu prieš ateidamas į „Kaunas Coding School“?

Prieš ateidamas į „Kaunas Coding School“ mokykloje mokiausi C++ kalbą.

*Kodėl nusprendėte programuoti? Kaip susidomėjote programavimu?

Programuoti nusprendžiau dar 10 klasėje, kai mokykloje pradėjome mokytis C++ kalbos. Pirmosiomis pamokomis susidomėjau taip, kaip dar nebuvau susidomėjęs jokia kita pamoka. Dėl to ir nusprendžiau mokytis programavimo.

*Kodėl nusprendėte pradėti šį kursą?

Nusprendžiau pradėti „Java“ ir „Android“ programėlių kūrimo kursą, nes nuo pat liečiamų telefonų atsiradimo mane jie labai sudomino. Pats gavęs pirmą savo „Android“ telefoną jį nagrinėjau taip, kaip turbūt niekas nenagrinėdavo paprasto telefono. Vien dėl to ir užsimaniau pats išmokti kurti jiems programėles ir bandyti sieti ateitį su programėlių kūrimu.

*Ar buvo sunku, kas buvo sunkiausia?

Sunku nebuvo, nes „Java“ mokymuose reikėjo panaudoti tokius algoritmus, kokius aš jau buvau daręs su C++ kalba. Viskas buvo panašu, tik kitaip užrašoma. Sunkiausia galbūt buvo viską suspėti padaryti, nes esu dvyliktokas, ir dabar kaip tik tas metas, kai egzaminai jau nebe už kalnų. Mano mokykloje užduoda labai daug namų darbų, be to, dar reikėjo nepamiršti padaryti ir „Java“ namų darbu. Bet su dideliu noru viskas pavyko puikiai

*Kaip manote, ar pasikeitė/pasikeis Jūsų gyvenimas po „Kaunas Coding School“ mokymų?

Manau, kad jei dabar dar ir nepasikeitė, tai po mokyklos baigimo tikrai pasikeis, nes tada turėsiu daugiau laiko skirti „Android“ programėlių kūrimui ir šių kursų baigimas paskatins sieti ateitį su programavimu.

*Dėl ko labiausiai nerimavote prieš pradedant kursą? Kaip tai pasikeitė dabar?

Galbūt nerimavau dėl laiko stokos, nes jau ateidamas žinojau, kad informacijos, kurią reikės įsisavinti, bus labai daug, o man, kaip ir sakiau, buvo egzaminų laikas. Bet informacija buvo išdėstyta labai suprantamai, dėl to viską įsisavinti nebuvo sunku.

*Apibūdinkite savo patirtį lankant „Kaunas Coding School”.

Prieš ateinat į KCS apie „Java” kalbą žinojau tik tai, kad su ja galima kurti programėles telefonams, tačiau nei kaip, nei su kuo – net neįsivaizdavau. Su kiekviena paskaita žinių vis daugėjo ir daugėjo, o pati „Java“ pradėjo vis labiau ir labiau patikti. Kai pradėjome kurti pačias programėles, namie prie kompiuterio sėdėdavau iki išnaktų, nes būdavo labai įdomu sužinoti ir išbandyti kaip veikia mano programėlė. Pabaigus kursus, sukūriau savo pirmąją rimtesnę programėlę, kuri buvo smagus atminties žaidimas. Aišku, ją dar reikia tobulinti. Tą užsibrėžiau padaryti kaip įmanoma greičiau!

 

EnglishLithuanianRussian
Registracija
Kontaktai