Jei planuoji tapti ar jau esi duomenų analitikas, greičiausiai susimąstai, ką galėtum padaryti, kad būtum pranašesnis už kitus, ieškančius panašaus darbo ar jau dirbančius jį. Atsakymas paprastas – tau reikia turėti daugiau įgūdžių, konkrečiai tokių, kurie pravers kiekvienam duomenų analitikui. Šiame įraše aptarsime tris tokius įgūdžius ir kodėl jie svarbūs.

PYTHON

Universali, objektiškai orientuota programavimo kalba PYTHON veikia su daugeliu operacinių sistemų. Ji yra itin patogi ir paranki programuojant bei vizualizuojant duomenis. PYTHON taip pat turi duomenų analitikai praverčiančias įrankių bibliotekas. Be to, ši kalba bene dažniausiai minima duomenų analitiko darbo skelbimuose. Daugiau apie PYTHON gali paskaityti šiame įraše.

SQL

SQL yra specifinė duomenų bazėms valdyti skirta kalba. Naudodamas šią kalbą gali lengvai valdyti ir rūšiuoti itin didelius duomenų kiekius. Taigi, gerai mokėti SQL yra tiesiog privaloma kiekvienam duomenų analitikui. Smulkiau apie tai, ką galima daryti naudojant šią kalbą, gali paskaityti čia.

TABLEAU

TABLEAU yra duomenų analitikos sprendimų kūrėja, siūlanti įvarius produktus, ypač palengvinančius darbą su didžiaisiais duomenimis. Naudojant TABLEAU produktus galima greitai ir patogiai iš bet kokio įrenginio pamatyti norimų duomenų analizes bei valdyti duomenų šaltinius ir analizių blokus. Daugiau apie TABLEAU skaitykite https://tableau.lt.

Jei turėsi šiuos tris aukščiau paminėtus įgūdžius ir paminėsi juos savo CV, būsimas darbdavys tikrai atkreips į tave dėmesį, o su esamu darbdaviu galėsi tartis dėl didesnės algos. Jau vien „įvaldžius“ bent vieną iš šių dalykų, tu turėsi didelį pranašumą prieš kitus duomenų analitikus. Pasidomėk plačiau ir atrask, kas tau būtų naudingiausia.