Anksčiau esame rašę apie vietas, kur gali mokytis programavimo. Daugelis vis dar yra įpratę, kad bet kokie mokslai ar kursai vyksta auditorijoje, kur tu mokaisi apsuptas bendramokslių, šalia yra visada padėti galintis lektorius. Pamažu vis labiau populiarėja nuotoliniai kursai, ypač, kai naujausios technologijos leidžia be jokių trikdžių stebėti pamoką savo kompiuterio ar telefono ekrane. Toks mokymosi būdas turi daug privalumų. Kai kurie tau galbūt jau žinomi, o kai kurie gali būti naujiena. Šiame įraše daugiau papasakosime apie nuotolinį mokymąsi.

Visi studentai yra lygiaverčiai

Kartais yra susidaroma klaidinga nuomonė, kad mokantis nuotoliniu būdų gausi mažiau dėmesio iš dėstytojo ar praleisi kažką svarbaus vykstančio klasėje. Šiuolaikinės technologijos leidžia dalyvauti mokymuose tiesiogiai – lygiaverčiai konsultuotis su lektoriumi, užduoti tau rūpimus klausimus, diskutuoti su kitais kurso studentais, taip pat matyti visą tą pačią vaizdo medžiagą, kaip ir sėdintys klasėje. Visgi yra ir tokių žmonių, kuriems labiau patiktų mokytis auditorijoje, tačiau tam nėra palankių aplinkybių ir galimybių. Tokiu atveju nuotoliniai mokymai realiu laiku(tiesiogiai) yra puikus sprendimas.

6 priezastys mokytis nuotoliniu budu 7  

 

Lengviau sudalyvauti pamokoje

Be abejo, daugelis tų, kurie renkasi nuotolinius mokslus, tą daro todėl, kad tuomet atsiranda daugiau galimybių dalyvauti pamokose. Ypač, jei mokykla yra daug toliau nei tavo namai ar darbas, o jei dar važiuoti iki jos tenka per kamščius, tuomet kartais tenka atsisakyti mokslų vien dėl to, kad nespėsi laiku pasiekti mokyklos. Be to, blogas oras, nuovargis ir t. t. nebegali būti priežastis nevykti į paskaitas.

 

Gali rinktis studijas bet kuriame mieste ar net šalyje

Kartais norimi mokslai ar studijos vyksta ne tavo gyvenvietėje, o gal net ir kitoje šalyje. Nuotoliniai mokymai yra puiki išeitis, jei tavo mieste nėra dominančius mokymus teikiančių įstaigų, taip pat jei keliauji ar gyveni užsienyje, bet nori mokytis gimtąja kalba. Būtent tokioje situacijoje tau nereikia atsisakyti svajonės studijuoti kažką naujo vien todėl, kad neturi galimybės nuvykti į mokyklą. Mokytis nuotoliniu būdu gali iš bet kurio pasaulio kampelio. Tau tereikia interneto, kompiuterio ar išmanaus telefono.

 

Lengviau susikaupti

Yra nemažai žmonių, kuriems susikaupti būnant tarp svetimų žmonių ar svetimoje aplinkoje yra daug sunkiau. Galbūt tave blaško bendramokslio kvepalai, remontas už sienos ar tiesiog gatvės triukšmas už lango. Namie nuo triukšmo gali ramiai susikaupti su ausinėmis ir turi visas galimybes koncentruosis į pamokos turinį neblaškomas aplinkos.

6 priezastys mokytis nuotoliniu budu 6

 

Patogus bendravimas su lektoriumi

Mokantis nuotoliniu būdu bendrauti su lektoriumi yra taip pat paprasta kaip būnant klasėje. Dalyvaujant realiu laiku vykstančiuose mokymuose kartu su kitais studentais galėsi uždavinėti iškilusius klausimus, konsultuotis su lektoriumi ar pasitarti su klasės draugais.

 

Savidisciplinos treniruotė

Kartais prisiversti namie įsijungti kompiuterį ir suplanuoti savo laiką taip, kad paskaitos metu galėtum sudalyvauti, gali kainuoti daugiau valios pastangų, nei kad po darbo sėsti į automobilį ir nuvažiuoti į mokyklą. Tačiau tokia disciplinos treniruotė tikrai praverčia, nes moko tave būti labiau organizuotam, o toks įgūdis pravers ir bet kurioje kitoje srityje.

6 priezastys mokytis nuotoliniu budu 2

 

Kad mokytis būtų  dar patogiau, sukūrėme galimybę, tai daryti nuotoliniu būdu. Kuo Vilnius/Kaunas Coding School nuotoliniai mokymai skiriasi nuo kitų online mokymų?

  • Dalyvausi mokymuose, kurie bus transliuojami tiesiogiai iš klasės. Turėsi galimybę bendrauti su dėstytoju ir klasės draugais realiu laiku.
  • Mokymai vyks konkrečiu metu, pagal nustatytą tvarkaraštį, tad galėsi lengvai planuotis savo laiką.
  • Po kiekvienos paskaitos turėsi galimybę peržiūrėti įrašą ir pasikartoti norimus dalykus.
  • Baigęs nuotolinius mokymus gausi oficialų, Švietimo ir mokslo registro patvirtintą sertifikatą.
  • Po mokymų gausi visą Coding School Karjeros centro paketą, kurį sudaro: Karjeros konsultacija, CV rašymo ir motyvacinio laiško dirbtuves, IT darbo pokalbio simuliaciją, LinkedIn profilio korekcijos ir konsultacija, 1:1 mentorystė su lektoriumi, galimybę naudotis Bendradarbystės erdvė „Code-working” ir pagalbą įsidarbinat.

 

Taigi, priežasčių rinktis nuotolinius mokslus yra įvairių. Kad ir kokia būtų tavo motyvacija, jei manai, kad taip būtų geriau ir patogiau, nedvejodamas rinkis mokytis nuotoliniu būdu! Galbūt tai bus tavo kelias į naują karjerą, nepraleisk tokios galimybės.