Nors daugelis žmonių, nusprendę, kad norėtų persikvalifikuoti į IT sritį ar tiesiog pagilinti savo žinias, renkasi mokymus grupėse, tačiau vis dažniau pasitaiko norinčių mokytis individualiai, kai mokymai vyksta tik dviese su lektoriumu. Šiame įraše norime papasakoti, kas ir kodėl renkasi tokius mokymus ir kaip jie vyksta.

 

Kam gali būti aktualūs tokie mokymai?

Dažniausiai tokius mokymus renkasi žmonės su itin užimtu grafiku, kai sunku į savo dienotvarkę įterpti mokymus, vykstančius konkrečiu laiku. Vilnius Coding School prisitaikys prie bet kokių poreikių – mokymai gali vykti tiek kasdien, tiek kartą per savaitę. Taip pat šie mokymai aktualūs tiems, kurie nori išmokti labai konkrečių dalykų, galbūt visai nenumatytų programose, o galbūt tik dalį programos, ar dalį iš vienos, o kitą dalį iš kitos. Trumpai tariant, pagrindinis šių mokymų privalumas yra visapusiškas lankstumas.

 

kodel ir kam verta rinktis individualius mokymus

 

Kaip vyksta mokymai?

Visų pirma būsimasis studentas susitinka su karjeros specialistais, kurie padeda suprasti, kokie mokymai būtų aktualiausi ir tinkamiausi individualiu atveju. Tuomet yra sudaroma individuali mokymų programa. Nors Vilnius Coding School siūlo bazines programas, tačiau taip pat yra galimybė sukurti unikalią mokymų programą pagal asmeninius poreikius.

Toliau seka mokymai dviese su lektoriumi. Mokymų laiką galima rinktis individualiai, derinant prie savo užimtumo. Po mokymų bus įvertinti tavo įgūdžiai ir baigiamasis darbas, išduodamas mokymų baigimo sertifikatas.

 

Kas po mokymų?

Kai gausi mokymų baigimo sertifikatą, galėsi kreiptis į Karjeros keitimo centrą, kur kvalifikuoti specialistai tau padės parašyti CV bei pasiruošti darbo pokalbiui. Jei pasirinksi paketą „Personalizuota programa + įdarbinimas“, Karjeros keitimo centro specialistai padės susirasti praktiką arba darbą.

Jei perskaičius įrašą supratai, kad būtent tokių mokymų ir ieškojai, kviečiame nieko nelaukti ir registruotis čia!