Ankstesniame įraše esame minėję, kad „Tableau“ yra vienas iš dalykų, kuriuos būtinai reikia išmokti duomenų analitikui. Šiame įraše norėtume įvardinti 7 priežastis, kodėl „Tableau“ yra nuostabus įrankis dirbant su didžiuliais duomenų kiekiais.

 

1. Darbo su didžiaisiais duomenimis pagrindas

„Tableau“ praverčia ne tik įgudusiems duomenų analitikams. Šiuos įrankius verta „įvaldyti“ kiekvienam pradedančiajam. Tiesą pasakius,  būtent „Tableau“ perpratimas gali būti puikus atspirties taškas į duomenų pasaulį.

kodel tableau irankis yra tobulas 2

2. Draugiška vartotojui

Naudojant „Tableau“ įrankius, analizuoti, interpretuoti ir suprasti duomenis yra itin lengva ir paprasta. Iš esmės tai gali pakeisti senesnius duomenų valdymo metodus, naudojamus spręsti įvairioms problemoms.

3. Tinka visiems

„Tableau“ įrankiai yra parankūs ne tik duomenų analitikams. Iš esmės jais naudotis gali visi, kurie dirbdami susiduria su didesniu duomenų kiekiu – nuo studentų iki žurnalistų.

kodel tableau irankis yra tobulas 3

4. Lengva ir paprasta

Jei tau reikia pristatyti savo surinktus duomenis, jų analizę ir statistiką, „Tableau“ yra geriausias pasirinkimas, nes siūlomi vizualiniai sprendimai yra itin aiškūs ir lengvai suprantami net visai su IT sritimi nesusijusiems žmonėms.

5. Lengvai suderinamas

Net jei analizuojant duomenis esi įpratęs dirbti su, pavyzdžiui, „Excel‘iu“, tau nebūtina atsikratyti šių įpročių, kad galėtum dirbti su „Tableau“. Visiškai lengvai galima kitoje programoje sukurtas lenteles ir grafikus patobulinti su „Tableau“.

6. Gali išsiversti be programavimo

Iš esmės tau nereikia pirma išmokti programuoti, kad galėtum dirbti su „Tableau“. Praktiškai kiekvieną veiksmą gali atlikti „tempdamas ir mesdamas“ (angl. drag and drop). Visi skaičiavimai gali būti atliekami vienu klavišo spustelėjimu. Kita vertus, jei planuoji tapti profesionaliu duomenų analitiku, „Tableau“ geriausios savybės atsiskleidžia kartu naudojant tokias programavimo kalbas kaip „Python“.

7. Gerbėjų ratas

Jei nuspręsi mokytis dirbti su „Tableau“, tikrai nesijausi vienišas. „Tableau“ turi itin didelį gerbėjų ratą, vis dažniau organizuojami mokymai ar skaitomi pranešimai apie „Tableau“.

 

Taigi, jei manai, kad duomenų analitika yra tave dominanti sritis, o gal jau dirbi su duomenimis, bet pasigendi patogesnio jų valdymo, išmok dirbti su „Tableau“!