Šiai programavimo kalbai jau daugiau nei 20 metų ir ji vis dar yra viena labiausiai naudojamų kalbų, ji vis dar atnaujinama ir tobulinama, kad geriausiai atitiktų programuotojų poreikius. Kas gi daro JAVA tokia patrauklia kalba?

1.Nors JAVA sintaksė yra panaši į C++, tačiau JAVA naudotis yra lengviau, o tai reiškia, kad ir išmokti ją yra paprasčiau. Tai viena tinkamiausių kalbų pradedantiesiems – būtent ji dažniausiai ir pasirenkama mokytis pirma. O dar geriau yra tai, jog ši kalba yra atviro kodo, kas reiškia, kad mokydamasis programuoti ar jau programuodamas šia kalba už ją nemokėsi nė cento!

2. JAVA kalbos populiarumas labai susijęs ir su jos universalumu: naudojant JAVA galima sukurti daugybę dalykų: nuo didelių komercinių portalų iki mobiliųjų programėlių. O kalbant apie pastarąsias, operacinė sistema Android yra sukurta su JAVA, todėl visos programėlės, skirtos šiai sistemai, taip pat yra kuriamos su JAVA. Turbūt nereikia ir sakyti, kaip smarkiai išaugo ir vis dar auga naudojimasis Android ir kokios beribės perspektyvos atsiveria mokant JAVA.

3.  Kalbant apie perspektyvas, JAVA yra viena iš tų kalbų, kurią išmokus darbą susirasi tuojau pat ir jo turėsi visada. Jei netiki, pažiūrėk darbo skelbimus ir įsitikinsi, kad JAVA programuotojai yra ieškomi nuolat. Ir žinoma, kaip ir daugelis programuotojų darbų, programavimas JAVA kalba yra apmokamas ypač gerai.

4. Taip pat svarbu paminėti, kad JAVA turi vieną didžiausių ir stipriausių bendruomenių iš visų programavimo kalbų. Kai tik pradėsi mokytis programuoti, greitai suprasi, kaip svarbu yra palaikymas ir pagalba, kurią gali gauti čia ir dabar. Tokiuose daugybę narių turinčiuose forumuose kaip StackOverflow tu greitai ir lengvai rasi visus atsakymus, patyrę nariai visada bus pasiruošę padėti naujokams.

Susidomėjusiems šia kalba – puiki žinia! Jau pradedame registraciją į 2 mėnesių trukmės intensyvius JAVA mokymus.