Atrodo, dar visai neseniai įprasta darbo paieška buvo daugybės CV siuntinėjimas. Visgi, toks būdas jau virsta praeitimi. Ypač IT srityje daugybė darbdavių ir darbo ieškančių naudojasi LinkedIn platforma. Šiuo metu daugiau nei 200 šalių yra sukurta apie 800 milijonų LinkedIn paskyrų. LinkedIn dėka darbo paieška visame pasaulyje tapo gerokai paprastesnė. Apie 90 % darbdavių teigia, kad LinkedIn jiems padėjo rasti naujus darbuotojus. Šiame įraše pasidalinsime, kaip susikurti stiprų ir išsiskiriantį LinkedIn profilį.

Linkedin Blog 2


Svarbiausia – pirmas įspūdis

  • Antraštė turi būti aiški: čia turi atsispindėti tavo dabartinės pareigos arba tai, ką studijuoji ar jau baigei.
  • Profesionali paskyros nuotrauka: geriausia yra aiški profilio nuotrauka vienspalviame fone.
  • Trumpas aprašymas: jame trumpai ir aiškiai nurodyk savo gebėjimus ir žinias, pabrėžiant išskirtinumus.
  • Pabrėžk savo pasiekimus: mokslo pasiekimai, savanoriavimas, įdomūs hobiai – tinka viskas, kas pabrėžia tavo unikalumą.
  • Sukurk savo tinklą: pakviesk savo klasiokus, dėstytojus, bendrakursius, pažįstamus ir ypač tuos, kurie susiję su sritimi, kurioje ieškai darbo.
  • Pasidalink projektais: svarbu viskas, kur turėjai pareigų ir atlikai reikšmingų darbų.

Linkedin Blog Mobile

Tinklas ir galimybės

Galimybė kurti platų savo tinklą yra vertingiausias LinkedIn privalumas. Kuo daugiau srities profesionalų bus tavo tinkle, tuo lengviau ir greičiau būsi pastebėtas. Be to, savo tinkle turėdamas profesionalų, gali su jais susisiekti prašydamas patarimo ieškant darbo. Kuo aktyvesnis būsi LinkedIn‘e, tuo greičiau tave pastebės.

Linkedin Welcome


Lengva rasti svajonių darbą

Kandidatuoti į įvairias pozicijas naudojantis LinkedIn yra daugiau nei paprasta! Tu gali ne tik lengvai rasti norimas pozicijas ir kandidatuoti tiesiogiai platformoje, bet ir sekti savo statusą konkurse. Be to, svarbu nepamiršti kandidatuojant pakoreguoti savo profilį pabrėžiant tuos savo įgūdužius, kurie bus svarbūs būtent toje pozicijoje.

Šių dienų konkurencingoje rinkoje stiprus LinkedIn profilis gali tapti tavo dideliu pranašumu bei padėti susirasti svajonių darbą. Be abejonės, laiko ir pastangų skyrimas profiliui kurti tikrai atsipirks!