Pastaraisiais metais DUOMENŲ ANALITIKOS populiarumas ir reikalingumas visa auga, o kartu auga ir specialistų poreikis. Daugelis didžiųjų įmonių ieško žmonių, kurie suprastų ir mokėtų analizuoti bei valdyti milžiniškus duomenų kiekius. Norime pasidalinti 4 darbais, kuriuos galėtum dirbti išmanydamas DUOMENŲ ANALITIKĄ.

 Duomenų bazių architektas:

Toks darbuotojas bus atsakingas už sistemų, skirtų didžiuliams kiekiams duomenų suvaldyti, kūrimą. Tačiau tai tik viena darbo dalis. Duomenų bazių architektai taip pat turės prižiūrėti šias sistemas, užtikrinti, kad jos puikiai dera su naujausiomis technologijomis ir veikia nepriekaištingai.

Šis žmogus kompanijai yra be galo svarbus, nes jis prisideda prie verslo plėtros. Tokiam darbui labiausiai tiks kruopšti asmenybė, kuri nebijo galvoti netradiciškai ir turi daug kūrybiškumo, padedančio spręsti įvairias problemas.

Informacijos saugumo analitikas:

Jei tau įdomu internetinio saugumo tema ir naujovės ir tu mėgsti spęsti problemas – ši darbo vieta gali būti kaip tik tau.

Šiais laikais virtuali erdvė yra pilna asmeninės ir slaptos informacijos, todėl kaip niekad reikia rasti būdų, kaip ją apsaugoti. Būtent tai ir yra informacijos saugumo analitiko pareiga. Tau reikės įvertinti bet kokią galimą riziką ir sukurti būdus, kaip nuo jos apsisaugoti. Panašu, kas tokių specialistų greitu metu reikės ypač daug.

Dokumentų valdymo specialistas:

Toks žmogus kuria ir valdo sistemas, kurios leidžia laikyti, rūšiuoti, valdyti ir, prireikus, tinkamai sunaikinti virtualius duomenis bei informaciją. Kompanijai augant, toks specialistas turi pritaikyti visas sistemas padidėjusiam duomenų kiekiui, taip pat jis turi užtikrinti, kad visi skaitmeniniai dokumentai atitiktų teisinius reikalavimus.

Be to, dokumentų valdymo specialistas padeda kolegoms, susidūrusiems su sistemos klaidomis ir trūkumais, kad būtų užtikrintas sklandus visos kompanijos darbas.

Verslo žvalgybos analitikas:

Kadangi informacijos kiekiai virtualioje erdvėje yra beribiai, daugeliui kompanijų vis labiau reikia žmonių, kurie sugebėtų susigaudyti tokioje gausybėje informacijos ir rasti būtent tai, ko reikia labiausiai, kad įmonės darbas taptų itin efektyvus.

Toks specialistas taip turėtų būti komunikabilus žmogus, nes viena iš jo pareigų bus išaiškinti kolegoms sudėtingą informaciją paprastais terminais.

 Taigi, kaip matai, poreikis suvaldyti didelius duomenų kiekius vis auga ir tikrai augs, todėl išmanydamas DUOMENŲ ANALITIKĄ tu visada nesunkiai rasi darbo ir net galėsi rinktis sritį, kuri tau labiausiai patinka.

Norėtum mokytis DUOMENŲ ANALITIKOS? Daugiau informacijos: ČIA