„Meetup“ – formatas, norintis supažindinti su įvairiomis technologijomis, ne išimtis ir modernioji Google inžinierių sukurta programavimo kalba „GoLang“. Šiame įraše papasakosime, kuo ypatinga ši kalba bei „Meetup“ formatas.

 

Kam skirta „GoLang“ programavimo kalba?

Ši palyginti neseniai sukurta programavimo kalba yra viena sparčiausiai populiarėjančių tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Didžiausias šios atviro kodo kalbos privalumas yra tai, kad ji skirta dideliems krūviams, kai reikia atlikti daug užduočių vienu metu. Su šia kalba sukurta programinė įranga vienu metu galės naudotis daug vartotojų. Taigi, „GoLang“ yra neabejotinai šių laikų programavimo kalba, pritaikyta šiuolaikinės įrangos pajėgumams. Labai tikėtina, kad greitu metu ši kalba taps viena populiariausių ir dažniausiai naudojamų.

modernioji kalba golang suzinok daugiau dalyvaudamas meetupe 1

Kas yra „Meetup“?

„Meetup“ yra bendruomeninių susitikimų platforma. Šių susitikimų metu savo srities ekspertai, profesionalai bei mentoriai dalinasi patirtimi, vyksta įvairios diskusijos. Šie susitikimai ypatingi to, kad juose susirenka skirtingų įmonių atstovai nebijodami konkurencijos, o atvirkščiai – siekdami kelti savo srities profesionalumo lygį. Susitikimų metu lektoriams galima užduoti įvairius klausimus, taigi kiekvienas turi galimybę išplėsti savo žinių bagažą aktualiomis temomis.

Jei tavo sudomino „GoLang“ programavimo kalba bei norėtum sudalyvauti „Meetup‘e“, spausk čia ir registruokis.