Nors daug kas šiuo metu pasaulyje yra sulėtėję ar sustoję, kai kuriems dalykams verslo pasaulyje šis metas kaip tik gali būti itin palankus. Ypač tuo atveju, jei jūsų įmonė negali atlikti visų jai įprastų darbų, atsiradusį laiką galima išnaudoti itin naudingai ir suorganizuoti savo darbuotojams nuotolinius mokymus, kurie pakels jūsų darbuotojų kompetencijas ir atneš naudą įmonei. Kodėl apskritai verta rinktis mokymus darbuotojams, jau esame rašę anksčiau. Šį kartą norime išsklaidyti abejones dėl nuotolinių mokymų ir papasakoti apie jų naudą.

 

Galimybė apmokyti visą personalą iškart

Jei jūsų įmonė yra tikrai didelė, gali būti, kad net neturite tokių erdvių, kur patogiai tilptų visas personalas. Organizuojant mokymus nuotoliniu būdu, tokių problemų neiškyla. Prie nuotolinių mokymų gali jungtis didelis skaičius žmonių, todėl vienu metu turėsite galimybę apmokyti visą įmonę, o tai jums sutaupys ne tik laiko, bet ir pinigų.

 

Darbuotojai gali jungtis iš bet kur

Nuotoliniai mokymai patogūs dar ir tuo, kad juose galės sudalyvauti visi darbuotojai, kuriems bus aktualūs pasirinkti mokymai, nepriklausomai nuo to, kur jie šiuo metu yra. Jiems reikės turėti tik kompiuterį ir interneto ryšį – lygiai tų pačių priemonių, kurių reikia ir nuotoliniam darbui, o jums beliks tik užsakyti mokymus ir informuoti darbuotojus apie jų laiką.

 

Kiekvienas gali mokytis savo tempu

Mokantis nuotoliniu būdu, mokymai vyksta namuose ar kitoje darbuotojui artimoje ir jaukioje aplinkoje. Nereikia niekur važiuoti, sutaupoma laiko bei galima geriau pasiruošti ir nusiteikti mokymams. Tačiau šie privalumai nereiškia, kad mokymai vyks smarkiai kitaip nei vyktų klasėje – visi studentai galės matyti lektoriaus ekraną, dalintis savo ekranu, užduoti klausimus tiek raštu, tiek žodžiu. Po mokymų studentai turės galimybę peržiūrėti paskaitos įrašą ir paklausyti įdomesnių vietų iš naujo. Kitaip tariant, ramiai ir neskubant gauta informacija bus įsisavinta paprasčiau ir efektyviau.

 

 

Darbuotojų įsitraukimo vertinimas ir atgalinis ryšys

Nuotoliniai Vilnius / Kaunas Coding School mokymai vyksta realiu laiku, taigi kiekvienas studentas gauna tiek individualaus dėmesio, kiek prireikia. Paskaitų metu galima diskutuoti su lektoriumi ir užduoti rūpimus klausimus – taip lengva pamatyti, kurie darbuotojai iš tiesų yra motyvuoti išmokti daugiau, kuriems nuoširdžiai įdomu ir kurie labiausiai stengiasi įsisavinti naują informaciją, yra įsitraukę į mokymosi procesą. Taip pat mokymų lektorius gali suteikti informaciją apie mokymų dalyvius, papasakoti apie kiekvieno stipriąsias ir silpnesnes puses. Nuotolinių mokymų metu gali dalyvauti ir įmonės vadovas ar už personalo apmokymą atsakingas žmogus bei stebėti mokymų dalyvių progresą, jų įsitraukimą ir norą mokytis.

 

Ilgalaikė investicija

Nuo darbuotojų kvalifikacijos ir darbo pobūdį atitinkančių naujausių žinių priklauso ir jūsų įmonės sėkmė bei progresas. Taigi, tinkamiausio laiko personalo mokymams nėra – jis visada yra dabar. Kai nėra galimybės rinktis mokymų klasėje, galite rinktis nuotolinius mokymus, tačiau gali būti, kad kai kurioms įmonėms toks formatas būtų patogesnis bet kokioje situacijoje. Po mokymų jūsų darbuotojai grįš į darbą pasisėmę tobulėjimui ir efektyvesniam darbui reikalingų IT žinių bei įgūdžių ir turintys tas žinias patvirtinančius sertifikatus. Personalo mokymai – puiki investicija į ateities projektus ir įmonės galimybes, nes su naujais įgūdžiais bei žiniomis atsiveria ir platesnės perspektyvos.

 

Tikimės, šis įrašas buvo naudingas ir padėjo nuspręsti, ar nuotolinių mokymų formatas yra tinkamas jūsų įmonei. Be to, jei mokymus norite organizuoti kuo greičiau, tačiau nežinote, ar nuotolinis formatas jums tinkamas, galite dabar pradėti mokymus nuotoliniu būdu, o atsiradus galimybei – persikelti mokytis į klases. Jei apsisprendėte organizuoti mokymus, siūlome susipažinti su svarbiausiais tolimesniais žingsniais.