Vilnius Coding School – praėjusiais metais pristatė naują galimybę – mokytis E-mokymų formatu. 2022m. – išleidus Agile + Product ownership mokymus, mokykla pasitinka su dar dvejomis naujomis programomis: Power BI bei SQL.

 

Kas yra E-mokymų formatas, bei kuo Vilnius Coding School siūlomi E-mokymai gali būti naudingi Jums?

E-mokymai – mokymosi medžiaga, kuri yra pateikta virtualioje erdvėje, skirta savarankiškam, nuotoliniam mokymuisi bei sukurta siekiant paįvairinti mokymosi patirtį bei patenkinti įvairius, kokybinius studento poreikius. Sėkmingai pabaigus mokymus – išduodamas oficialus sertifikatas, kuriuo galėsite papildyti savo CV ar LinkedIn profilį.

 

Zoom Kompiuteris Coding

Nauda, kurią pajausite nuo pirmųjų įrašų sekundžių:

  • Efektyvi informacijos sklaida – Vilnius Coding School paruošti E-mokymai yra sukurti su mokyklos profesionalių lektorių pagalba. Mokyklos lektoriai yra ilgamečiai savo srities specialistai, kurie turi patirties tiek su medžiagos atrinkimu, adaptacija bei pateikimu, kuris atsakys į visus galvoje besisukančius klausimus;
  • Laiko optimizavimas – pasirinktus mokymus, galėsite stebėti Jums patogiu metu, pasirinktą valandų/minučių kiekį vienu prisėdimu. Mokymus galima, atsukti, perklausyti Jums norimą kartų skaičių vieno menesio laikotarpyje;
  • Interaktyvus savarankiškas mokymasis – E-mokymai nėra sausai bei nuobodžiai pateikta medžiaga. Po kiekvienos temos bei potemės spręsite testus bei lavinsite savo atmintį, kurso pabaigoje išsprendus galutinį testą, gausite mokymų sertifikatą;
  • E-mokymų formato įvairumas – jau aptarėme, jog nuobodu nebus, tačiau interaktyvios užduotys mūsų mokyklos mokymuose taip pat neapsiriboja vienu tipu. Lengva ir paprasta turbūt nebus, tačiau įdomu – tikrai taip. Atviri, uždari klausimai, drag and drop ir dar daugiau įvairovės, kurią pamatysite prisijungę.
  • Informacijos prieinamumas – dirbate namuose, ofise, Lietuvoje, Ispanijoje ar dar kitame pasaulio krašte? Tai visiškai nesvarbu. Pagrindinis būtinas elementas naujiems įgūdžiams įgauti – internetas, tad mokykitės neribodami savo laisvės, o Jums patogioje vietoje.

 

Apie Agile + Product Ownership e-mokymus:

12 valandų trukmės mokymai, skirti tiems, kas nori mokytis savo tempu ir ritmu! Mokymus veda serfitikuotas savo srities profesionalas, turintis didelę patirtį IT projektų valdymo srityje – Marijus Vaznys. Mokymų pakete rasite net dvejus: Agile – IT projektų valdymo ir produkto valdymo mokymus. Kiekvienos temos pabaigoje jūsų lauks užduotys, skirtos įsisavinti ką tik išmoktas žinias, o mokymų gale – testas.

Kam skirti šie mokymai? „Agile“ projektų valdymo metodas tampa vis labiau populiarus, juo domisi vis daugiau įmonių. Kartu kyla ir susidomėjimas darbo pozicijomis, susijusiomis su šiuo produkto valdymo būdu. Kasdien susiduriame su daugybe IT sritimi susidomėjusių žmonių ir ilgainiui supratome, kad ne visi, norintys dirbti IT srityje, domisi tik programavimu, o gal tiesiog turi daugiau noro ir talento užimti ir kitas pozicijas. Be programuotojų IT srityje taip pat labai svarbūs yra ir projektų vadovai. Tačiau IT projektų valdymas yra gana sudėtingas ir daug iššūkių keliantis procesas. Čia pagelbėti gali „Agile“ projektų valdymo metodikos: „Scrum“ ir „Kanban“. Antroje dalyje pasakosime apie vieną pagrindinių „Scrum“ rolių – Product Owner. Trumpai tariant „Product Owner“ yra neatskiriama Scrum komandos dalis. Šis žmogus yra atsakingas už tai, kad komandos kuriamų produktų vertė būtų maksimali. Jis atsakingas už dar neatliktus darbus ir prioritetų nustatymą, kad laiku atlikti jie išpildytų produkto viziją. Taip pat tai yra žmogus, kuris bendrauja su vartotoju ir išsiaiškina, kokio produkto jis tikisi. „Product Owner‘is“ turi artimai bendrauti ne tik su klientu, bet ir su vadybininkais ar kūrėjų komanda.

 

Power BI bei SQL mokymų programos – jau greitai! 

Mokymai apie Power BI:
Išmokite vizualizuoti ir analizuoti duomenis interaktyviu būdu
Supraskite savo verslą, stebėdami svarbiausius rodiklius
Pasitelkite duomenimis pagrįstus sprendimus verslo ataskaitose ir pristatymuose

 

Mokymai apie SQL:
Išmokite profesionaliai valdyti duomenų bazes
Supraskite, kaip gauti tik tuos duomenis, kurių reikia jūsų projektams
Stiprinkite savo analitikos įgūdžius.

 

Specialus Pre-order pasiūlymas! Užsiregistruokite į Power BI arba SQL e-mokymus jau šiandien ir gaukite šiuos 2 e-mokymus už 1 kainą. Nuoroda į registraciją:

Power BI e-mokymai

SQL e-mokymai

 

Taigi, jei šiuo metu svarstote apie karjeros keitimo pradžią, e-mokymai gali tapti Jūsų puikiu pirmuoju žingsniu naujos pozicijos link. Susipažinkite su Vilnius Coding School siūlomais mokymais čia. Turite klausimų? Susisiekite su mumis, mielai atsakysime! Tel. nr. +370 606 75071 arba el. paštu: [email protected]