Net jei ir nesimokėte „Vilnius Coding School”, tikriausiai bent kažkiek teko girdėti apie Programavimo pagrindų per 6 savaites mokymus. Šiandien – trumpai apie tai, kas tai per mokymai, ko juose mokome, ko galima išmokti ir, svarbiausia, kokios praktikos ar darbo galimybės po mokymų?
Kam skirti Programavimo pagrindų per 6 savaites mokymai?
- Žmonėms, norintiems tapti programuotojais, keičiantiems profesiją. Tapti programuotoju nebūna per vėlu, svarbu kantriai ir atkakliai siekti savo tikslo, nusiteikti, kad teks skirti daug laiko mokymuisi ir domėjimuisi IT. Nors tai – pradedančiųjų kursas, į mokymus ateina ir šiek tiek su programavimu susipažinusių ar anksčiau programavusių žmonių, norinčių atgaivinti įgūdžius ar juos įtvirtinti. Būtent todėl, prieš mokymus visiems užsiregistravusiems duodame testą ir skirstome studentus į 2-3 grupes: visiškai „žalių” ir jau šiek tiek pažengusių;
- Įmonių, IT projektų vadovams ar net IT personalo atrankų specialistams. IT sektoriuje dirbantys vadovai, kurie neturi programavimo patirties, dažnai jaučia programavimo žinių stygių ir prisipažįsta, kad tai apsunkina programuotojų atrankas ir/ar neleidžia efektyviai valdyti IT projektus, tarpininkauti tarp programuotojo ir kliento. Norintys profesionaliau ir greičiau valdyti procesus ir suprasti, ką kalbą programuotojai dažnai renkasi Programavimo pagridnų per 6 savaites mokymus tam, kad įtvirtintų skirtingų kalbų pagrindus ar net patys įgyvendintų projektą.
Koks mokymų tikslas ir ko juose galima išmokti?
Didžiausias galvos skausmas norinčiajam programuoti – nuo ko pradėti, kaip atrasti SAVO kalbą, kaip žinoti, kur ieškoti informacijos. Mokymai skirti susipažinti su skirtingomis, populiariausiomis programavimo kalbomis, įgyti tvirtus jų pagrindus ir išsirinkti kryptį, kuria norite judėti pirmyn. Ne mažiau svarbu ir atsirinkti, kaip ir kur ieškoti informacijos pačiam – ne veltui sakoma, kad geriausias programuotojo draugas yra „Google“, o juo tinkamai naudotis irgi reikia įgūdžių.
Prieš kimbant į tikruosius mokslus, studentams siunčiame sudarytą prie-kursą – teorinės ir praktinės medžiagos įvadą susipažinimui. Pats kursas skirstomas į 3 modulius:
1-2 savaitė: C# mokymai;
3-4 savaitė: JAVA + MySQL;
5-6 savaitė: WEB modulis (HTML5, CSS3, JS) ir baigiamasis darbas grupėse bei jo pristatymas.
Mėnuo po mokymų – savanoriškas projekto vystymas. Jei jaučiate, kad dar norėtumėte vienas ar su komandos draugais padirbėti prie projekto vystymo – visą mėnesį Jus koordinuos lektorius. Mokyklos klasės durys Jums atviros tiek šiuo laikotarpiu tiek ir vėliau.
Ką gaunate mokymų metu?
Mokymų metu (ir, žinoma po jų) visiems mūsų studentams priklauso mentorystės programa, kuria jie gali pasinaudoti. Tai reiškia, kad kviesime Tave į nemokamus renginius, susitikimus su IT guru, IT atrankų specialistais ir kitais įdomiais svečiais, organizuosime CV workshop‘us arba padėsime susitvarkyti gyvenimo aprašymą individualiai, konsultuosime karjeros klausimais, padėsime pasiruošti darbo pokalbiams bei padėsime susirasti praktiką. Būsime Jūsų mentoriumi nuo pirmo iki paskutinio žingsnio keičiant karjerą. Ir po to 🙂
Kas laukia po mokymų?
Tiems, kurie nori pradėti programuotojo karjerą, padedame susirasti praktikos vietą vienoje mūsų IT įmonių-partnerių – visoje Lietuvoje jų yra apie 50. Tarp jų: „Vinted“, „IBM“, „Alna Software“, „Tesonet“, „Strong Point“ ir daugelis kitų. Net 85 proc. visų baigusių mokyklą ir besikreipusių dėl praktikos pavyksta rasti įmonę iš karto. Kitiems, kam žinių dar šiek tiek trūksta, rekomenduojame nemokamai pakartoti mokymus arba atlikti projektą. Po praktikos studentai dažniausiai lieka dirbti Junior programuotojais toje pačioje įmonėje.
Dvejoji ar programavimas – TAU? Karjeros klausimais konsultuojame ne tik savo mokinius, bet visus, kurie nori pasišnekėti apie programavimą telefonu ar pas mus svečiuose, prie kavos puodelio.
Artimiausios datos į Programavimo pagrindų per 6 savaites mokymus ČIA.