Rankinio testavimo alumnė Asta didžiają dalį savo karjeros praleido draudimo srityje, kol nusprendė išbandyti kažką naujo. Paskatinta sesers sėkmės testavimo srityje, Asta nusprendė pati išbandyti savo jėgas šioje profesijoje ir savo karjeros pradžiai pasirinko Vilniaus Coding School. Šioje istorijoje, Asta pasakoja, kaip sėkmingai ji persikvalifikavo, kokie iššūkiai ją pasitiko darbo paieškų metu ir tai ko ji išmoko iš šios patirties.

 

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Mokymuose sekėsi neblogai, nes patys rankinio testavimo kursai nėra sudėtingi, buvo daug praktinių užduočių, su jomis taip pat gerai sutvarkiau. Kiek sudėtingesnės temos buvo apie API ir automatinį testavimą, tačiau rankiniam testuotojui šių žinių nelabai reikia arba reikia ne visur, taigi bendrai įgijau rankinio testavimo įgūdžių, o technines IT žinias dar reikėtų pagilinti kituose mokymuose.

 

Kaip išsirinkote mokymus ir kodėl būtent Vilnius Coding School?

Turiu seserį, kuri yra tikra testavimo fanė, savo karjerą IT srityje kažkada pradėjusi būtent nuo testavimo. Taigi, jos paskatinta ir aš nusprendžiau save išbandyti šioje srityje. Taigi, susiradau internete Vilnius Coding School siūlomus mokymus ir užsiregistravau.

 

Asta T
Asta T. (asmeninio archyvo nuotr.)

 

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Darbo ieškojausi per visus darbo paieškų portalus, bet greitai supratau, kad bus sudėtinga, nes arba nesulaukdavau visai jokio atsakymo, arba sulaukdavau neigiamą atsakymą, kad nepraėjau į tolimesnę atranką. Taigi, nusprendžiau ieškotis praktikos, turėjau du pokalbius, deja, ir šie buvo nesėkmingi, o tada netikėtai sulaukiau skambučio iš vienos IT įmonės ir pakvietimo į darbo pokalbį.

 

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Galiu pasakyti, kad galvojau taip pačiai, bet iš tiesų viską galima išmokti, tiesiog reikia imti ir daryti, juk nieko neprarasite pabandę.

 

Nori mokytis ir TU?  

Registracija į testavimo mokymus rasi ČIA.

Negali apsispręsti?

Registruokis konsultacijai.