Pasirinkęs Java pagrindų pradedantiesiems mokymus Vilnius Coding School, Rytis neslepia – mokymų kelias buvo banguotas, tačiau sėkmingai juos įveikęs, dabar jis – jaunesnysis Java programuotojas ,,Ergo”.  

 

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

Dirbau pardavimų srityje.

Kodėl nusprendėte dalyvauti programoje ir mokytis programuoti?

Baiginėjau rašyti bakalaurą ir kaip tik tuo metu įsigaliojo karantinas. Tada pradėjau ieškoti, kur dar galėčiau pagilinti savo žinias ir pastebėjau Vilnius Coding School rengiamus mokymus.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Kursai vyko banguotai: tai vieną dieną nesiseka, tai kitą dieną sekasi, bet pavyko juos užbaigti ganėtinai gerai. Vilnius Coding School aš įgijau Java ir Android studio žinių pagrindus.

rytis

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Teko tikrai nemažai darbo įdėti, kad rasčiau darbą. Sulaukiau nemažai neigiamų atsakymų, tačiau po ilgo laiko pagaliau išgirdau teigiamą atsakymą.

Ką šiuo metu veikiate įmonėje? Ką dirbate ir ko mokotės?

Aš dirbu Ergo įmonėje jaunesniuoju Java programuotoju. Kolkas dirbu su mažytėm užduotėlėm ir gilinu Java kalbos žinias.

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Manau, kad kiekvienam žmogui reikia pradėti tikėti savimi, tikėti tuo ką daro ir patikėti, kad jų amžius nėra toks svarbus.

Ryčio Linkedin profilis ČIA.