Per šias Kalėdas Vilnius Coding School mokykla bei jos įsteigtas Karjeros Keitimo Centras savo įmonėms-partnerėms padovanojo neįprastą dovaną – įvadinius programavimo mokymus HR specialistams. Pagrindinė tokios dovanos mintis – suteikti žmogiškųjų išteklių specialistams daugiau IT srities žinių, kad jie galėtų lengviau ir efektyviau atrinkti IT specialistus. Tokios žinios suteikia daugiau galių HR specialistams, nebelieka būtinybes atitraukti nuo darbų įmonės IT specialistų, kad padėtų atrinkti naujus kandidatus. Mokymai jau juda link pabaigos, tad jų dalyviai sutiko su mumis pasidalinti įspūdžiais.

 

Įvertino lektoriaus kompetenciją

Mokymų dalyviai liko ypač patenkinti mokymų lektoriumi: „Džiaugiuosi ir žaviuosi dėstytojo Zigmanto kantrybe dirbant su pradedančiais, jo nuoširdžia pagalba ir puikia atmosfera paskaitų metu“, – teigė mokymų dalyvė. „Esu labai dėkinga už šią galimybę Vilnius Coding School bei dėstytojui Zigmantui už tokias informatyvias, įtraukiančias paskaitas ir puikią nuotaiką jų metu“, – džiaugėsi Jurgita Andruskaitė iš „4Team“. Joms antrino ir Jurga Schulze iš „Centric IT Solutions Lithuania“: „Patiko lektoriaus mokėjimas paprastai ir aiškiai paaiškinti sudėtingus dalykus ir prisitaikyti prie dalyvių užduočių atlikimo greičio bei geras humoro jausmas“. Airinė Jankauskaitė iš „Scoding“ taip pat dalinosi teigiama patirtimi: „Labai džiaugiuosi, kad gavome puikų dėstytoją! Likau sužavėta, kaip aiškiai ir sklandžiai viskas pasakojama, labai smagu, kad viską darome kartu ir galime drąsiai klausti“.

 

Naudingi namų darbai

Daugelis mokymų dalyvių paminėjo itin naudingus namų darbus, kurie leido dar labiau pasigilinti į IT sritį: „Namų darbų užduotys padeda mokytis ieškoti sprendimų, tad net po paskaitų galima savarankiškai tobulėti“, – tokiais ir panašiais įspūdžiais dalinosi dalyviai. Jurga Schulze iš „Centric IT Solutions Lithuania“ džiaugėsi: „Prisėdusi atlikti namų darbų, juos pabaigiau akimirksniu – neatsimenu ar kada nors taip patiko atlikinėti namų darbus“.

sventiniu laikotaroiu startavusi dovana hr specialistams web programavimo mokymai atsiliepimai 1

Sužavėjo programavimas

Galbūt netikėčiausia buvo išgirsti, kad HR specialistus sužavėjo programavimas. Airinė Jankauskaitė iš „Scoding“ dalinosi įspūdžiais: „Prieš dvi savaites atrodė – programavimas ne man… Pasirodo su tinkamu informacijos pateikimu bei gera komanda viskas įmanoma!“. „Esu tikra, kad mano programavimas ties tuo nesibaigs – sako Jurgita Andruskaitė iš „4Team“,  – esu pasiryžusi prašyti vadovo leisti man plėsti žinias įmonės viduje ir aktyviau įsitraukti į IT skyriaus veiklą“ – priduria ji.

 

Geriau supras kandidatus

Visi mokymų dalyviai teigė, kad dabar tikrai jaučiasi daug stipriau IT srityje ir nuo šiol IT specialistų atrankos vyks sklandžiau: „Įgytas žinias, manau, tikrai galėsiu pritaikyti savo veikloje“, – teigė mokymų dalyvė. Jurgita Andruskaitė iš „4Team“ neslėpė, kad būtent tokių lūkesčių ir turėjo: „Pradėdama kursus tikėjausi susipažinti su programavimu, kas padėtų profesionaliau vykdyti, o tuo pačiu ir palengvintų IT darbuotojų paieškos ir įdarbinimo procesus.“ Jurga Schulze iš „Centric IT Solutions Lithuania“ taip pat pritaria, kad „žvilgsnis į kodo rašymą ir jo sudedamąsias dalis praturtino mano, kaip dirbančios IT rinkoje talentų pritraukimo specialistės, kompetencijas“.

 

Taigi, pagrindinis Vilnius Coding School tikslas – suteikti HR specialistams daugiau žinių atrenkant IT specialistus – sėkmingai pasiektas. Taip pat labai džiaugiamės, kad dalyviai jaučiasi gerai praleidę laiką, o kai kurie galvoja apie tolimesnį gilinimąsi į programavimo sritį, o galbūt netgi persikvalifikavimą.

 

Įmonės-partnerės, dalyvaujančios HR mokymuose: „Zenitech”, „Luminor Group”, „Ignitis”, „Verskis.lt”, „Centric IT Solutions Lithuania”, „Elgama-Elektronika”, „KAYAK”, „Scodingas”, „Nortal”, „KPMG”, „Danske Bank”, „Tesonet”, „CGI Lithuania”, „SwedBank”, „Lietuvos statistikos departamentas”, „SAI Global”, „4Team”, „SofDent”.