Python vis dar yra ta programavimo kalba, kurios poreikis auga labiausiai. Ši kalba itin vertinama dėl universalumo ir lengvumo naudotis – būtent toks ir buvo tikslas kuriant Python prieš 30 metų. Be to, ši kalba yra atviro kodo ir prieinama visiems. Būtent tokios pagrindinės savybės neleidžia Python „pasenti“ ir ji yra viena geidžiamiausių programavimo kalbų ir 2021 metais. Šiame įraše išsamiau papasakosime, kodėl verta ją pasirinkti šiemet.

 

Python tinka įvairioms programėlėms kurti

Pasaulyje sparčiai išpopuliarėjus išmaniesiems telefonams, daug žmonių juos renkasi naudoti tiems veiksmams, kuriuos seniau atlikdavo su kompiuteriu. Taigi praktiškai viskas dabar turi būti perkurta mobiliųjų programėlių pavidalu. Su Python galėsi kurti įvairiausias programėles ir įgyvendinti visas savo idėjas. Negana to, Python tinka ir duomenų analitikai, kas pastaruoju metu taip pat tampa vis aktualiau, nes sukaupiami duomenų kiekiai auga taip sparčiai kaip niekad.

kodel verta mokytis python 2021 metais

Python taps nepakeičiama kalba ateityje

Programavimo ekspertai mano, kad Python populiarumas ateityje tik augs, kai tuo tarpu yra nemažai kalbų, kurios gali prarasti aktualumą ir dėmesį. Stack Overflow bendruomenė taip pat stebi vis didėjantį susidomėjimą šia kalba. Nusprendus Python išmokti dabar, smarkiai iškyla šansai dar ilgai ateityje gauti darbo IT srityje.

Ateities technologijos bus priklausomos nuo Python

Kai svarstai, kokią IT kalbą rinktis, kartais verta pagalvoti ne tik apie kalbą, bet ir apie tai, kur ji bus pritaikoma. Dirbti sau įdomioje srityje visada smagiau ir lengviau. Python privalumas tas, kad ją galima panaudoti daugelyje sričių, kurios dar ilgai bus svarbios ir aktualios ateityje, pavyzdžiui:

  • Dirbtinis intelektas
  • Didieji duomenys
  • Duomenų analitika
  • Įterptinės sistemos

Geidžiamiausia kalba

Statistika rodo, kad iki šiol Python yra viena labiausiai „googlinamų“ programavimo kalbų, taip pat šios kalbos programuotojų poreikis yra vis dar didžiausias. Tai lemia visos aukščiau išvardintos priežastys. Programuotojas, išmanantis Python kalbą, dar ilgai bus svarbus ir vertingas IT srityje.

sarunas 7

Taigi, jei nori dirbti su įvairiais tave dominančiais projektais, tau patinkančioje srityje, taip pat lengvai kilti IT karjeros laiptais ir pretenduoti į gerą atlyginimą – 2021 metais rinkis Python! Jei susidomėjai, spausk ČIA!