Šiais laikais turbūt nebėra kompanijos, kurioje nebūtų pasitelkiamos informacinės technologijos, taigi neretai jose būna įdarbinami IT specialistai arba personalas apmokomas, kaip dirbti su IT technologijomis. Tokiame kontekste labai svarbu, kad įmonių vadovai taip pat gerai suprastų ir išmanytų kompanijos veikloje taikomus IT sprendimus.

Dėl šių priežasčių Vilnius Coding School parengė mokymus, skirtus būtent įmonių vadovams. Mokymuose vadovai susipažins su 4 pagrindinėmis IT sritimis: skaitmenine rinkodara, duomenų analitika, Full-Stack programavimu ir IT projektų valdymu naudojant Agile.

Šiame įraše norime plačiau papasakoti, kodėl vadovams svarbu išmanyti būtent šias keturias IT sritis.

Skaitmeninė rinkodara

Šiuose mokymuose vadovai bus supažindinami su pagrindiniais SEO principais, nes nuo to ypač priklauso, kaip tavo kompanija bus matoma ir aptinkama virtualioje erdvėje. Taip pat supažindinsime su Facebook reklamomis, kurios yra itin efektyvi priemonė skleidžiant informaciją apie savo įmonę. Paaiškinsime, kaip veikia Google Analytics ir kaip tai išnaudoti savo įmonės strategijai tobulinti. Supažindinsime su Google Ads funkcija, kuri padės pritraukti potencialių klientų dėmesį ir išsiskirti iš konkurentų. Galiausiai papasakosime, kam yra reikalingi naujienlaiškiai ir kuo jie skiriasi nuo įprastų reklamų.

Duomenų analitika

Duomenų analitika darosi vis svarbesnė daugelio įmonių veikloje. Bet kurios srities kompanija daugiau mažiau kaupia ir rūšiuoja duomenis, neretai šiam darbui samdomi ir duomenų analitikai. Tačiau visų pirma tai daroma tam, kad būtų galima geriau suprasti, kaip sekasi įmonei ir kurti dar geresnes strategijas, o tai jau vadovo darbas. Taigi, kiekvienas vadovas turėtų žinoti, kokiu tikslu yra renkami ir analizuojami duomenys, kokie gali būti duomenų tipai ir kuriuos labiausiai verta rinkti konkrečioje kompanijoje. Taip pat naudinga mokėti filtruoti ir rūšiuoti duomenis bei pateikti juos aiškių vizualizacijų pavidalu per pristatymus partneriams ar savo įmonės darbuotojams.

it mokymai vadovams vilnius coding school 1

Full-Stack programavimas

Šiais laikais programuotojai tampa reikalingi ne tik vien IT srities įmonėse. Tokie darbuotojai tampa aktualūs įvairiose srityse. Reiškia, vis daugiau vadovų susiduria su programavimu savo įmonėje, todėl jiems svarbu išmanyti bent jau programavimo pagrindus. Turint tokių žinių, vadovas gali geriau suprasti, ką daro jo darbuotojai ir lengviau rasti bendrą kalbą. Šiuose mokymuose įmonių vadovai bus supažindinti su tokiais esminiais dalykais kaip Back-End programavimas, HTML kodas, PHP programavimas ir kitais.

Agile projektų valdymas

Nors Agile projektų valdymas dažniausiai būna taikomas įgyvendinant IT srities projektus, tačiau šie metodai sėkmingai gali būti panaudoti bet kokioje kitoje srityje. Agile projektų valdymas leidžia dirbti mažais etapais, vis derinant veiksmus su užsakovais ar klientais – taip išvengiant didelių ir daug laiko bei pastangų kainuojančių klaidų. Šiuose mokymuose vadovus supažindinsime su pagrindinėmis Agile metodologijomis – Scrum ir Kanban, jų taikymu bei pagrindinėmis sąvokomis.

Įmonių vadovai, turėdami šias pagrindines IT srities žinias, ne tik galės geriau susikalbėti su savo personalu, bet ir efektyviau planuoti įmonės strategiją. Taip pat pristatydami savo įmonę kitiems ar įvairių konferencijų metu jie galės konkrečiau komunikuoti IT temomis taip gerindami ir savo, kaip vadovo, įvaizdį. Taigi kviečiame nieko nelaukti ir užsiregistruoti į IT mokymus vadovams.