Lietuva – patraukli šalis pasaulinei verslo paslaugų industrijai. Tad ir techninio aptarnavimo sektorius mūsų šalyje yra ne tik paklausus, bet ir plačiai išvystytas. Palankiomis verslo sąlygomis ir neperpildyta rinka Lietuvai pavyko prisivilioti tarptautines kompanijas, kurios čia sėkmingai įsteigė savo paslaugų centrus. Šie centrai aptarnauja klientus iš viso pasaulio, paslaugas suteikdami daugiau nei trisdešimčia kalbų.

Būtent tarptautinių įmonių įsikūrimas, mūsų šalyje lėmė spartų techninio klientų aptarnavimo sektoriaus augimą. Natūralu, kad tokiems centrams reikia kvalifikuotų darbuotojų, kurie gali suteikti kokybiškas techninio klientų aptarnavimo paslaugas. Apie tai, kad techninio palaikymo specialisto darbas gali tapti puikia IT karjeros pradžia apžvelgėme ankstesniame įraše.

Pateikiame Vilnius ir Kaunas Coding School įmonių partnerių sąrašą, kurios dažnai ieško Tech Support darbuotojų:

Tikimės, kad šis įrašas buvo ne tik naudingas, bet svarstančius apie pirmus žingsnius IT karjeros link paskatins apsvarstyti Tech Support darbo galimybes.

Jei domiesi IT sritimi, tačiau nesi tikras kokia veikla joje tau būtų tinkamiausia, visuomet gali kreiptis į Karjeros centrą individualiai konsultacijai, arba sudalyvauti viename iš mūsų organizuojamu renginių Vilniuje bei Kaune – šiuo metu renginiai vyksta nuotoliniu būdu!