Pasirinkite sau
tinkančius mokymus


TEMINIAI IT MOKYMAI

power bi mokymai vilnius coding school

Power BI mokymai | Vilnius Coding School

Power BI - duomenų analitikos įrankis, kurio tikslas - padėti žmonėms pamatyti, suprasti ir išanalizuoti duomenis.
DAUGIAU INFORMACIJOS
product ownership mokymai

Product Ownership mokymai | Vilnius Coding School

Product Owner („PO“) - Produkto savininkas yra „Agile“ komandos narys, atsakingas už vartotojų istorijų apibrėžimą ir komandos darbų prioritetų nustatymą, siekiant supaprastinti programos/produkto vykdymą, išlaikant koncepcinį ir techninį komandos funkcijų ar komponentų vientisumą.
DAUGIAU INFORMACIJOS
rpa mokymai

RPA mokymai | Vilnius Coding School

RPA (Robotic Process Automation) - procesų automatizavimo kryptis, kurioje robotinė programinė įranga yra apmokoma ir toliau vykdo veiksmus, kuriuos anksčiau sistemose atlikdavo žmonės. RPA robotams galima patikėti pasikartojančius veiksmus, kuriems nereikalinga intuicija, empatija, emocijos ir kiti, žmogiški gebėjimai.
DAUGIAU INFORMACIJOS
laravel mokymai

Laravel karkaso mokymai | Vilnius Coding School

Laravel mokymai skirti susipažinti su Laravel (framework) karkasu, suprasti, kam jis taikomas, bei išmokti sukurti nesudėtingą web aplikaciją.
DAUGIAU INFORMACIJOS
spring framework mokymai

SPRING (framework) karkasas | Vilnius Coding School

Java programinės įrangos kūrimo karkasas (framework) Spring.
DAUGIAU INFORMACIJOS
wordpress mokymai

Turinio valdymo sistemos WORDPRESS mokymai | Vilnius Coding School

Lengai pritaikoma, viena populiariausių pasaulyje turinio valdymo sistema (TVS) interneto svetainėms, tinklaraščiams ir elektroninėms parduotuvėms. Šiai valdymo sistemai kurti ir administruoti nereikia turėti jokių programavimo žinių.
DAUGIAU INFORMACIJOS
tableau mokymai

Tableau mokymai | Vilnius Coding School

„Tableau“ yra vienas populiariausių duomenų analitikos vizualizacijos įrankių, kurio tikslas - padėti žmonėms pamatyti ir suprasti duomenis. Šis įrankis greičiausiai konvertuoja neapdorotus duomenis į lengvai suprantamą formatą.
DAUGIAU INFORMACIJOS
excel-mokymai

MS Excel pagrindai + VBA mokymai | Vilnius Coding School

Microsoft Office programų paketo elektroninė skaičiuoklė, kuriama ir platinama kompanijos „Microsoft“. VBA (Visual Basic Application) yra efektyvios programavimo kalbos „Visual Basic“ pogrupis ir yra įtrauktas į daugumą „Office“ programų. Nors VBA leidžia automatizuoti procesus „Office“ programose ir tarp jų, tačiau nebūtina išmanyti VBA kodą ar kompiuterinį programavimą, jei makrokomandų įrašymo priemonė atlieka tai, ką norite.
DAUGIAU INFORMACIJOS
Registracija
Kontaktai