Šiuo metu visame pasaulyje yra naudojami apie šeši milijardai mobiliųjų telefonų ir šis skaičius vis dar auga. Išmaniųjų mobiliųjų savininkai neišvengiamai naudojasi ir mobiliosiomis programėlėmis, todėl jų poreikis yra milžiniškas. Daugelis nori turimas programėles atnaujinti į naujesnes ir geriau veikiančias. Iš visų operacinių sistemų, kurias naudojant kuriamos programėlės, be konkurencijos pirmauja „Android“. Šiame įraše papasakosime, kodėl būtent „Android“ turi tokį pasisekimą ir kodėl verta mokytis dirbti su ja.

 

1.Naujos galimybės

Dėl tokio didelio mobiliųjų programėlių nadojimo auga ir jas kuriančių programuotojų poreikis. Darbdaviai mielai samdo net ir vos pramokusius kurti programėles, nes mokytis programuoti su „Android“ nėra sunku, todėl motyvuoti darbuotojai gali greit tobulėti ir atnešti įmonei naudą. Be to, „Android“ verta mokytis ir norintiems dirbti savarankiškai, nes sukurtas programėles gali kelti į „Google Play“ ar kitą prekybos platformą, kur jas galės parsisiųsti visi.

2. Atviras kodas

„Android“ platforma yra atviro kodo, kas reiškia, jog gali kurti programėles nesukdamas galvos dėl licencijų ir papildomų išlaidų. Programuotojai gali bendrauti su „Android“ kūrėjais, siūlydami jiems patobulinimus, taip pat gaudami naujausias operacinės sistemos versijas. Taip „Android“ tampa sparčiai tobulėjančia ir prie poreikių prisitaikančia operacine sistema.

3. Paprasta vartotojo sąsaja

Su „Android“ sukurtos programėlės yra lengvai pritaikomos kiekvieno poreikiams ir lengvai valdomos. Programuotojai taip gali nesudėtingai įgyvendinti visas savo kūrybines idėjas, panaudodami įvairias funkcijas, tokias kaip multimedijos įrankiai ar net duomenų valdymas.

 4. Įvairūs pardavimo kanalai

Naudojant „Android“ operacinei sistemai sukurtas programėles, gali pardavinėti ne tik „Google Play“ parduotuvėje. Jas gali reklamuoti ir pardavinėti įvairiose programėlėms skirtose platformose ir įvairiais keliais pasiekti savo vartotojus. Tačiau „Google Play“ taip pat yra didelis pliusas kuriantiems „Android“ programėles, nes tai yra visiškai tam pritaikyta ir saugi platforma, kurioje gali sekti savo programėlės populiarumą ir pardavimus.

5. „Android“ sprendimai įmonėms

„Android“ priklauso didelei „Google“ korporacijai, todėl šioje programėlių kūrimo platformoje nestinga įmonėms svarbių ir naudingų funkcijų. Visi „Android“ operacinę sistemą naudojantys prietaisai yra pritaikyti darbo vietai, todėl tiek programuotojams lengva kurti darbui skirtas programėles, tiek vartotojams jomis naudotis.

 6. Didelis pelnas su mažomis investicijomis

Kuriant programėles pagrindinės išlaidos gali būti skirstomos į tris dalis: kūrimas, testavimas ir diegimas. Kuriant „Android“ operacinei sistemai skirtas programėles pirmoji dalis nekainuoja nieko, testuoti programėles taip galima nemokamai įvairiuose prietaisuose. Kainuoti gali nebent vienkartinė registracija pardavimo platformose. Taigi, su minimaliomis išlaidomis sukūrus sėkmingą programėlę gali gauti didelį pelną.

7. Didelės galimybės su JAVA

Įvairios apklausos rodo, kad būtent JAVA yra dažniausiai mobiliosioms programėlėms kurti pasirenkama kalba. Ši objektiškai orientuota kalba yra lengvai išmokstama, lengvai valdoma ir turi gausybę naudingų funkcijų ir bibliotekų. Be to, JAVA verta mokytis ne tik dėl programėlių kūrimo – ši kalba yra vis dar viena populiariausių ir dažniausiai naudojamų įvairiose srityse.

 

„Android“ operacinės sistemos naudojimas kasdien vis labiau ir labiau auga visame pasaulyje. Todėl, turėdamas gerą idėją, būtent su „Android“ pasieksi didžiąją dalį potencialių programėlės vartotojų. O verslo srityje „Android“ specialistų poreikis auga nesustodamas, todėl dabar pats geriausias metas atverti sau naujas karjeros galimybes ir išmokti naudojant itin paklausią programavimo kalbą JAVA kurti mobiliąsias programėles „Android“ operacinei sistemai.

 

Susidomėjai? daugiau apie JAVA + ANDROID mokymus skaityk čia.