Finansuojami kursai dirbantiems

4 ŽENKLAI, KAD PROGRAMAVIMAS YRA KAIP TIK TAU

Tau patinka spręsti problemas

Tikrai yra žmonių, kurie susidūrę su trukdžiais ar problemomis siekiant savo tikslo, ima panikuoti ir nebežino, ką daryti. Bet yra ir tokių, kuriems tai mėgstamiausia ir labiausiai įkvepianti dalis. Jei ir tu esi toks, tuomet tau tikrai patiks programuoti, nes problemų ir trukdžių kuriant kodus bus apstu. Kad tavo programa veiktų tobulai, turėsi progos išnarplioti ir rasti sprendimą ne vienam trikdžiui, o tai tikrai gali būti azartiška.

Tau patinka bendrauti

Nors turbūt daug kas mano, kad programavimas yra idealus darbas intravertams, tai nėra visiška tiesa. Net jei nedirbsi biure, kur neabejotinai reikės bendrauti, tau teks nemažai komunikuoti su klientais. O jų bus visokių ir neretai su tikrai nerealiais norais. Todėl turėsi pasitelkti visą savo iškalbą, kad paaiškintum, kas yra kas ir kiek tai kainuoja.

Svajoji dirbti iš namų

Apie tai jau esam ne kartą kalbėję, bet verta pasikartoti. Programavimas yra būtent tas darbas, kurį gali daryti bet kur ir bet kada. Jei tau geriau dirbasi ryte – dirbk kad ir lovoje tik atsikėlęs, jei tu visiška pelėda, tuomet tavo darbo laikas gali būti vakare ar net naktį. Viskas, ko tau reikia – kompiuteris ir interneto ryšys.

Tu nori daryti įtaką

Jei jauti, kad norėtum kurti dalykus, kurių reikėtų daugeliui, kurie keistų aplinką ir gyvenimą, tau tikrai nebūtina tapti inžinieriumi ar mokslininku. Šiais laikais daug ką gali pakeisti paprasčiausia programa. Todėl programavimas yra turbūt vienas lengviausių kelių tiems, kurie jaučia, kad nori sukurti kažką išties įspūdingo ir reikalingo.

Registracija
Kontaktai