Nesvarbu, ar jau baigei aukštąją ar kursus, jau dirbi ar dar tik ieškai darbo, tam tikrų įgūdžių lavinimas bus naudingas visada. Todėl norime pasidalinti sąrašu mokyklų, siūlančių nuotolinius įvairių įgūdžių lavinimo kursus, tarp kurių rasite ir nemokamų. Tikimės, kad susidomėsi ir rasi kažką sau naudingo!

Khan Academy

Ši akademija ne tik siūlo nuotolinius kursus, bet ir bendradarbiauja su tokiomis garsiomis institucijomis kaip NASA ar Niujorko Modernaus meno muziejus. Čia rasite programavimo, verslumo, finansų ir kitokių kursų.

edX

Šią nuotolinio mokymosi platformą įkūrė Harvardo universitetas. Čia galima išmokti tokių dalykų kaip saulės energijos inžinerija, robotika, personalo ir projektų valdymas ir t.t.

ALISON

ALISON yra stipri nuotolinio mokymosi bendruomenė, kurioje mokslus baigė jau daugiau nei milijonas žmonių. Čia ypač verta ieškoti kursų, jei ieškai naujo darbo, nori kilti karjeros laiptais ar pradėti savo verslą. Čia galėsi patobulinti tiek asmeninius, tiek verslumo įgūdžius.

Udacity

Udacity bendradarbiauja su tokiomis kompanijomis kaip Google, Amazon ar IBM. Čia rasi įvairiausių su programavimu susijusių kursų – nuo Android pradedantiesiems iki virtualios realybės.

Unitar

Unitar yra „United Nations Institute for Training and Research” trumpinys. Šis prieš daugiau nei 50 metų įsteigtas institutas kartą ar kelis per metus pasiūlo nemokamų, visiems prieinamų kursų. Čia galima išmokti tokių dalykų kaip aplinkosauga, civilių apsauga, konfliktų analizė ir kitų.

Neapsispręndžiate dėl mokymų? Registruokitės į Karjeros Centrą!