Dauguma žmonių įsivaizduoja, kad programuotojo darbas yra nuobodus ir monotoniškas, tačiau įvairovės šioje srityje tikrai netrūksta, ypač jeigu mokate programuoti JAVA kalba.

JAVA programuotojai yra vieni iš didžiausią paklausą turinčių IT srities specialistų, tai reiškia, kad yra daug ir įdomių darbo pasiūlymų apie kuriuos net nebūtumėte pagalvoję.

  1. Kosmoso tyrimai NASA

Nacionalinė aeronautikos ir kosmoso administracija („NASA“) naudoja JAVA didžiojoje dalyje programų. Šiuo metu populiariausia NASA naudojama programa yra „World Wind“. Tai programinės įrangos kūrimo komplektas, kuris leidžia žmonėms priartinti kosmose ar Žemėje esančius objektus ir juos tyrinėti.  Duomenys gaunami iš įvairių palydovų ir radarų teikiamos informacijos. Šiuo programinės įrangos kūrimo komplektu jau yra sukurta daugiau kaip 90 programų, tad įsivaizduokite, kad galite būti vienas iš žmonių, dirbančių su kodu, kuris neįmanomus dalykus padaro realybe.  Kitas šios programinės įrangos atnaujinimas nustato JAVA kodo klaidas. Taigi, JAVA vaidmuo kosmoso tyrimuose užima labai svarbią vietą.

  1. Ateities robotų kūrimas

JAVA yra naudojama visose robotų kūrimo programose. „Team Jefferson“ komandos kurtas, savarankiškai važiuojantis automobilis yra kurtas JAVA pagrindu. Šia programavimo kalba kurta operacinė sistema leidžia inžinierių komandai naudoti neprieinamus automobilio komponentus tokius kaip jutikliai ir pavaros.  Tikslas yra sukurti savarankiškai važiuojančią automatinę transporto priemonę, kurią žmonės galėtų sau leisti.

  1. Virtualus gydytojų konsultavimas

Buvo laikai, kai gydytojai savo pacientus lankydavo namuose. Tai buvo neefektyvu gydytojams, tačiau labai naudinga pacientams. Dabar yra labai stipriai investuojama į tai, kad gydytojai būdami biure, galėtų stebėti ir suteikti priežiūrą  pacientams esantiems namuose. Vienas iš tokių projektų vadinamas „Doctor Online“, kuris naudoja JAVA, kad būtų galima koduoti tam tikrus  programos modulius. Ši sistema apima visą komplektą modulių, skirtų patogiam ir greitam gydytojo ir paciento susisiekimui.

  1. Kompiuterinių žaidimų sritis

Šiandien daug žaidimų naudoja JAVA kaip savo programavimo kalbą, nes ji veikia praktiškai su visomis operacinėmis sistemomis, be to „JavaFX“ grafikos paketas leidžia dirbti su tam tikrais vizualais, kuriuos žaidėjai gali lengvai  naudoti.  Yra netgi žaidimų kūrimo platforma, skirta JAVA programuotojų poreikiams patenkinti, kurie palengvina JAVA žaidimų kūrimą. Tokie žaidimai kaip „RuneScape“ yra kurti būtent JAVA programavimo pagrindu.

  1. Masinis programų perdarymas

Vis daugiau organizacijų pereina prie JAVA, nes programavimas šia kalba užtikrina didesnį programų našumą ir jas optimizuoja. Pavyzdžiui, dėl šios priežasties „Twitter“ pakeitė didžiąją dalį „Ruby on Rails“  į JAVA . Čia iššūkiu tampa vienos kalbos konvertavimas kita kalba, tų pačių funkcijų išgavimas visiškai kita programavimo kalba.

Registracija į mokymus Vilniuje ČIA.

Registracija į mokymus Kaune ČIA.