Mentorystė yra dar iš antikos laikų atėjęs metodas padėti mokiniams įtvirtinti savo žinias, panaudoti jas praktikoje, padrąsinti, įkvėpti ir motyvuoti. Tokį metodą sėkmingai taikome ir Coding School. Norime plačiau papasakoti apie tai.

Mūsų mentorystė prasideda dar iki kursų: visi, norintys išmokti programuoti, gali paskambinti ar susitikti su mumis ir papasakoti, ko tikisi iš mokslų. Mes patarsime, kokią kalbą ar kursus konkrečiam žmogui geriau pasirinkti, kokios jo galimybės ir perspektyvos baigus kursus, o jei matysime, kad neturime ko pasiūlyti, nukreipsime į kitas mokyklas-koleges.

Pabaigus kursus, mūsų mentoriai karjeros klausimais konsultuoja kiekvieną norintį ir padeda surasti darbo ar praktikos vietą. Ateinantiems mokytis pagal programą, kurią finansuoja Lietuvos darbo birža ir išlaikiusiems atrankos testą, darbo vietą padedame rasti dar iki mokymų pradžios. Net 85 proc. mūsų absolventų iš karto randa praktikos ar darbo vietą. O likusius toliau konsultuojame, analizuojame jų situaciją ir dažniausiai patariame nemokamai dar kartą pakartoti kursą. Nenori atlikti praktikos? Nieko tokio, ne visi atėję mokytis turi tikslą keisti karjerą, kai kurie nori įgyti naujų žinių, prasmingai praleisti laiką ar įgyti papildomų kompetencijų darbe.

Kad mūsų mokiniai galėtų geriau susigaudyti IT darbo rinkoje, organizuojame susitikimus su IT ir atrankų specialistais tiek mokymų metu, tiek ir po jų. Taip pat mūsų mokiniams rengiame CV rašymo „workshop‘us“, o visiems, kuriuos domina programavimas, organizuojame atvirus renginius apie programavimą ir IT sritį. Visiems mūsų absolventams asmeniškai padedame parengti savo CV ir konsultuojame prieš einant į darbo pokalbius.

Kad kiekvienas mokinys galėtų įtvirtinti savo žinias ir jaustis drąsiau prieš įsidarbinant, mėnesį po mokymų kviečiame dirbti su savo sugalvotu projektu. Tam galima nemokamai naudotis mūsų patalpomis ir visą darbo su projektu laiką mokinį konsultuoja bei kuruoja lektorius.

Mes tikime, kad mentorystė yra lygiai toks pat svarbus dalykas, kaip ir patys mokymai, padedantis kiekvienam pasijausti ramiau, tvirčiau ir drąsiai žengti į IT rinką.