Vilniaus Coding School programavimo mokykloje galite rinktis daugybę įvairių mokym lietuvių kalba, tačiau kartais žmonėms ar įmonėms svarbu ne tik išmokti programuoti, bet ir pasigilinti į kitų šalių mokymų programų kontekstą, pasisemti žinių iš užsienio IT sričių specialistų. Tokie mokymai gali būti aktualūs žmonėms, kurie karjeros IT srityje siekia ne tik Lietuvoje. Taip pat šie mokymai aktualūs ir Lietuvoje veiklą vystančioms tarptautinėms kompanijoms arba Lietuvos kompanijoms, kurios nori pakelti ir išplėsti savo darbuotojų kompetencijas.

 

International mokymams atrenkame tinkamiausią lektorių ar lektorių komandą iš 4 mūsų užsienyje esančių mokyklų. Mokymų baigimo atestate yra nurodoma, jog asmuo baigė tarptautinę mokymų programą anglų kalba. Šiuo metu galime pasiūlyti tris tarptautinių mokymų programas: Python programavimo pagrindai, Įvadas į kibernetinį saugumą ir IT mokymai vadovams. Jas apžvelgsime žemiau.

Python programavimo pagrindai

Python programavimo pagrindų mokymai skirti norintiems įgyti tvirtus programavimo pagrindus ir pradėti savo karjerą Python programuotojo pozicijoje, taip pat šie mokymai yra puikus įvadas į programavimą visiems, kas norėtų susipažinti su programavimo sritimi. Ši kalba puikiai tinka tinklapių ir programėlių kūrimui, back-end programavimui, duomenų analizei, dirbtinio intelekto kūrimui, mokslinei kompiuterijai bei žaidimų kūrimui. Baigus šiuos mokymus Jūs galėsite pradėti savo karjerą pradedančiojo Python programuotojo pozicijoje arba kitose pozicijose, kuriose reikalaujama bendrųjų IT kompetencijų ir programavimo principo supratimo.

International Courses Remote

Įvadas į kibernetinį saugumą

Darbo rinkoje sparčiai augant CYBER SECURITY specialistų poreikiui, šių mokymų tikslas yra ruošti kibernetinio saugumo specialistus, kurie padėtų įmonėms ir įstaigoms apsisaugoti nuo įsilaužimų. Mokymai skirti visiems, kurie norėtų dirbti šioje srityje. Mokymų metu sužinosite apie įvairias įsilaužimų rūšis ir kaip jų išvengti. Mokymus veda patyrę lektoriai – savo sričių profesionalai-praktikai.

IT mokymai vadovams

IT mokymai vadovams – inovatyvi Lietuvos įmonių vadovams pritaikyta ir parengta mokymosi programa, sujungianti net 4 pagrindines tech sritis: skaitmeninio marketingo išmanymą, duomenų analitikos įrankius, Full-Stack programavimą ir IT projektų valdymą naudojant Agile. Mokymai suteikia visas būtiniausias naujųjų technologijų žinias, kurių reikia šiuolaikiniams vadovams. Mokymų tikslas padėti įmonių ar komandų vadovams integruoti inovatyvias idėjas kasdieniniuose procesuose, kuriant naują paslaugą ar leidžiant į rinką naują produktą.

Mokymų datas ir kainas galite sužinoti ČIA:

Python programavimo pagrindai 

Įvadas į kibernetinį saugumą

IT mokymai vadovams

Jei manote, kad Jums ar Jūsų įmonei yra aktualūs tarptautiniai mokymai, susisiekite su mumis ir suderinsime tinkamiausią mokymų datą.