1999 m. kompanija „Microsoft“ pristatė modernią ir greit išpopuliarėjusią programavimo kalbą C#, kad būtų galima patogiai kurti įvairias programas, skirtas tiek serveriams, tiek kompiuteriams, tiek telefonams. Dėl paprastos sintaksės šią kalbą lengva išmokti, be to, ji panaši į kitas objektinio programavimo kalbas, tokias kaip Java ar C++, todėl, prireikus, nesunkiai perprasi ir jas.

C# kalbos mokėjimas ne tik leis greičiau susirasti darbą, bet taip suteiks galimybę kurti tikrai puikius ir išskirtinius IT projektus. Žemiau dalinamės sąrašu to, ką gali sukurti mokėdamas C#.

Kompiuteriniai žaidimai

Mokėdamas C# kalbą galėsi lengvai kurti žaidimus „Windows“, „Android“, „iOS“ ir „Mac OS X“ operacinėms sistemoms. Viena populiariausių platformų kompiuteriniams žaidimams kurti yra „Unity“ ir būtent C# kalba čia naudojama dažniausiai, nes ji šioje platformoje veikia itin gerai. Su C# yra sukurti tokie populiarūs kompiuteriniai žaidimai kaip „Bastion“ ar „Wasteland 2“.

Saugumo programos

Šiais laikais, kai visa svarbi informacija „cirkuliuoja“ virtualioje erdvėje, tos informacijos apsauga tampa esminis dalykas. Daugybė įmonių ir institucijų ieško programuotojų, kurie sukurtų puikiai veikiančias saugumo programas. C# yra viena tinkamiausių kalbų tokioms programos kurti, todėl būtent ją išmanančių specialistų dažniausiai ieško įmonės, susirūpinusios savo duomenų saugumu.

Mobiliosios programėlės

Nemažai programuotojų mano, kad C# yra labiausiai mobiliosioms programėlėms kurti tinkanti programavimo kalba. Ir tai nestebina, nes su C# gali kurti programėles visoms operacinėms sistemoms – tiek „Windows“, „Android“ ar „iOs“, todėl sukūrus vieną programėlę, ji veiks ir atrodys puikiai visur.

„Windows“ programos ir programėlės

Naudojant C# kalbą buvo sukurtos tokios visiems gerai žinomos programos kaip „Skype“, „Photoshop“, „Microsoft Office“ ir kitos. Kartu su „Windows 8“ operacine sistema buvo pristatyta naujovė – „Windows Store“ programėlės, kurios taip pat yra kuriamos su C# kalba. Šios programėlės veikia ir kompiuteryje, ir planšetėje, ir telefone. Visgi kuriant tokias programėles nebūtina apsiriboti „Windows“ – su C# galima rašyti tokius kodus, kurie veiks tiek su „Windows“, tiek su „Mac OS“ operacinėmis sistemomis.

Taigi, nesvarbu, ar nori pakeisti karjerą, ar tiesiog išmokti naują programavimo kalbą, mokantis C# atsiveria didelės galimybės. O kadangi C# specialistų poreikis vis auga, geriausias laikas pradėti mokytis šios kalbos yra dabar.

Registruotis į mokymus galite ČIA.

Negali apsispręsti? Registruokis į Karjeros Centrą ČIA.