Užimtumo tarnyba pasiruošusi padėti užimtiems (dirbantiems) žmonėms mokytis ir įgyti norimą profesiją, suteikiant 100% finansavimą Vilnius Coding School vakariniams mokymams. Atsakome į dažniausiai užduodamus Jūsų klausimus, susijusius su finansavimo procesu.

 

Kokius kriterijus reikia atitikti, norint gauti finansavimą mokymams?
Kiekvienas asmuo, dirbantis pagal darbo sutartį ar vykdantis individualią veiklą, gali kreiptis į UŽT dėl galimybės gauti finansavimą mokymams.

 

Kokie įsipareigojimai?
Pasibaigus mokymams, asmuo įsipareigoja pakeisti darbo poziciją susijusią su IT sritimi, savo esamoje arba kitoje įmonėje / pradėti vykdyti individualią veiklą po mokymų baigimo per 6 mėnesius.

 

Kokia finansavimo tvarka bei procesas? Kur ir kada kreiptis?

Pirmas žingsnis – užsiregistruoti Užimtumo tarnyboje ir susitarti dėl susitikimo su UŽT specialistu.
Antrasis žingsnis – gavus UŽT patvirtinimą, jog finansavimas Jums suteikiamas, būtinai iš anksto informuokite ir Vilnius Coding School, kad rezervuotume Jums vietą. Rekomenduotume su UŽT tartis iš anksto, norint suspėti laiku gauti vietą dėl norimos datos grupėje, kadangi vietų kiekis mokymų grupėse labai ribotas.
Trečias žingsnis – prieš prasidedant mokymams, gausite iš UŽT mokymų finansavimo kuponą, kuris Jums suteiks galimybę mokytis nemokamai.

 

Kokią dalį sumos finansuoja Užimtumo tarnyba?
Mokymai yra finansuojami 100 %.

 

Ar yra galimybė mokytis nuotoliniu būdu? Ar butina dalyvauti klasėje?
Mokymų formatą galite rinktis savo patogumui – klasėje arba iš namų ir keisti mokymų metu. Tai suteikia galimybę dalyvauti mokymuose visoje Lietuvoje. Dalyvavimas klasėje nėra privalomas.

 

Ar į šiuos mokymus galima prisijungti nesiregistravus į UŽT?
Taip, mokytis galima ir savomis lėšomis. Lanksčias mokėjimo galimybes galite rasti ČIA.

 

Ar dirbantis asmuo, pasirinkęs UŽT finansuojamus mokymus, gali gauti studento stipendiją?
Taip, kiekvienas asmuo mokymų metu gali gauti stipendiją (0,5 MMA arba 252,00 Eur).

 

Ar UŽT finansuoja transporto išlaidas susijusias su mokymais?
Taip, UŽT finansuoja kelionės išlaidas, kai asmens gyvenamoji vieta yra ne toje pačioje gyvenamojoje vietovėje, kurioje mokymo teikėjas teikia paslaugas.

 

Jeigu jau dirbu IT srityje , ar galiu gauti finansavimą (pvz. Web kūrimo) mokymams?

Taip, tokia galimybė yra, pasibaigus mokymams finansavimą gavęs asmuo įsipareigoja pakeisti darbo poziciją savo esamoje ar kitoje įmonėje per 6 mėn  arba pradėti vykdyti individualią veiklą.

 

Nepraleiskite galimybės išsirinkti mokymus ir užsiregistruoti!

Finansuojamų dirbantiems asmenims mokymų programą rasite ČIA.