Jei tu nusprendei, kad nori mokytis programuoti, turbūt turi savų priežasčių. O galbūt tau reikia daugiau motyvacijos? Į mūsų mokyklą kreipiasi žmonės, turėdami įvairiausių tikslų. Šiame įraše aptarsime dažniausias priežastis, dėl ko žmonės ateina mokytis programuoti.

Tiesus kelias į programuotojo karjerą

Dažniausiai žmonės renkasi programavimo ar kitus IT kursus, nes jie yra apsisprendę keist savo karjerą ir juos vilioja galimybė iškart po kursų gauti praktiką ar net darbą įmonėje. Taip pat studentai visada įvertina Karjeros centro teikiamą pagalbą ar jiems asmeniškai pateikiamas gaires, ko ir kur labiausiai reikėtų siekti su jų gebėjimais, savybėmis ir žiniomis. Kartais studentai nusprendžia nemokamai pakartoti kursą ir įtvirtinti savo žinias, o kai kurie gilinasi į siauresnę sritį. Visais atvejais dauguma studentų vėliau sėkmingai susieja savo karjerą su IT sritimi.

Galimybė gauti įvairių žinių

Dažnai žmonės renkasi kursus, kuriuose susipažįstama su įvairiomis programavimo kalbomis, tokius kaip „Programavimo pagrindai per 6 savaites“ ar „WEB kūrimo mokymai“. Tokio tipo mokymai yra puikus pirmas žingsnis į IT pasaulį naujokams arba būdas padidinti žinių bagažą jau turintiems programavimo patirties. Susipažinimas su įvairiomis kalbomis yra didelis pliusas ieškant darbo, nes gali pretenduoti tapti įvairių kalbų „junior“ programuotoju. IT srities naujokai taip pat vertina tokius kursus ir todėl, kad prieš tai neturėję jokio supratimo, po kursų jie jau mato bendrą vaizdą ir žino, kas jiems labiausiai sekasi ir patinka bei kur norėtų gilintis ir tobulėti toliau.

Lankstaus atsiskaitymo galimybė

Neretai į mūsų mokyklą kreipiasi žmonės, kurie nori išmokti programuoti kuo greičiau, nes svajoja pakeisti karjerą arba pasitobulinti tam tikroje srityje, tačiau jie dėl įvairių priežasčių iškart negali apmokėti visos mokymų kainos. Tokiais atvejais studentai renkasi jiems priimtiną lankstaus atsiskaitymo būdą – mokėti per kelis kartus arba su lizingu. Kadangi tikrai motyvuoti studentai dažniausiai po mokymų susiranda praktiką ar net darbą, dėl atsiskaitymo paprastai problemų nelieka, o į mokymus investuotos lėšos atsiperka su kaupu.

Tikimės, kad šios priežastys rinktis programavimo mokymus padėjo tau geriau suprasti, ar IT pasaulis yra tas karjeros kelias, kurį norėtum išbandyti.