Tech Mugė

KODĖL KARTAIS VERTA PAMĄSTYTI APIE KARJEROS KEITIMĄ?

Galbūt tu jau 20 metų esi atsidavęs vienam ir tam pačiam darbui, bet visą tą laiką tavyje kirbėjo mintis, kad kažkas ne taip, kad gali būti kažkas daug smagesnio ir labiau įkvepiančio.

Galbūt tu tik ką baigei studijas, bet manai, kad studijavai ne visai tai, ką norėtum dirbti. Tikrai nereikia ignoruoti šių minčių, jos ateina ne šiaip sau.

Pirmiausia jos signalizuoja, kad galbūt esi ne savo vietoje. Ne ten, kur galėtum save realizuoti 100 procentų, atsiskleisti ir džiaugtis savo darbo vaisiais. Visgi geriausias dalykas tokioje situacijoje yra tai, kad keistis niekada ne per vėlu! Nesvarbu, kiek tau metų ir ką tu veiki, yra nemažai dalykų, kurių gali pradėti mokytis bet kada. Programavimas yra vienas iš jų.

Mes savo mokykloje sulaukiame įvairiausių, pačių skirtingiausių žmonių, kurie mano, kad keistis ir keisti geriausias laikas yra dabar. Ir jie ne tik mano – jie daro. Baigia kursus, tobulėja toliau ir sėkmingai dirba programuotojais.

Iš tiesų, tu neprivalai mesti savo dabartinio darbo ir pradėti viską iš naujo. Savęs ieškojimas ilgas procesas, jis vyksta pamažu, vis pasimatuojant kažką naują. Bet juk nepabandęs nesužinosi, tiesa?

Kadangi mes geriausiai išmanome programavimą, tai galime drąsiai teigti, kad programuotojo karjerą pradėti niekada nėra per vėlu. Taip, yra nemažai sričių, kur vyresnis amžius gali būti kliūtis, bet tik ne programuotojams. Visų pirma todėl, kad norint uždirbti iš programavimo, net nebūtina įsidarbinti, galima puikiai dirbti iš namų ar savo asmeninio biuro. Nes užsakovui svarbiausia bus rezultatas, tikrai ne tavo amžius, ūgis ar akių spalva.

Taigi, viskas ko tau reikia, jei jautiesi esantis ne savo vietoje, tiesiog imti ir žengti pirmąjį žingsnį. Nes prarasti nėra ko. Norint išbandyti kažką naujo, tam galima skirti savo vakarus ir laisvalaikį. Ir jei tau patiks, jei jausiesi atradęs tai, kas tikrai yra tavo aistra ir variklis, net nepajusi, kaip tai taps pagrindine veikla ir pajamų šaltiniu.

Todėl kartais tikrai verta pamąstyti apie karjeros keitimą. O tada imti ir pakeisti 🙂

Registracija
Kontaktai