Šį kartą norėtume plačiau pakalbėti apie mūsų siūlomus Programavimo pagrindų per 6 savaites mokymus ir kam bei kodėl verta juos pasirinkti.

Visų pirma, tokie mokymai labiausiai tinka norintiems išmokti programuoti apskritai, bet dar nežinantiems, kurią kalbą rinktis. Mokymų metu išmoksi 5 kalbų pagrindų: C#, JAVA, HTML, JavaScript ir CSS. Po mokymų greičiausiai jau žinosi, kuri kalba labiausiai patinka ir sekasi bei kokia kryptimi geriausia judėti toliau. O jei vis dar kils abejonės, mūsų šaunūs lektoriai tikrai padės tau apsispręsti, be to, galėsi mėnesį laiko su lektoriumu (individualiai ar komandoje) atlikti pasirinktą projektą. O jei jausi, kad žinias visgi dar reikia pastiprinti, galėsi grįžti ir nemokamai pakartoti kursą ar kažkurią jo dalį.

Kai jau jausiesi pakankamai tvirtai pradėti dirbti programuotoju, mūsų specialistai pakonsultuos karjeros klausimais ir nukreips geriausia linkme. Be to, pradžiai padėsime susirasti darbovietę, kurioje galėsi atlikti praktiką, o vėliau galbūt ir įsidarbinti. O jei nori mokytis viename mieste, bet dirbti kitame, tai irgi ne problema, nes mūsų mokyklos įsikūrusios visuose 3 didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Jei esi jau šiek tiek susipažinęs su programavimu, tam, kad per pamokas nereikėtų nuobodžiauti, galėsi mokytis ne pradedančiųjų, o jau šiek tiek pažengusiųjų grupėje – grupe skirstome į 3 lygius. O jei kartais negalėtum atvykti į paskaitą, tai tikrai ne problema – kiekviena pamoka yra įrašoma, studentams suteikiant prieigą.

Pabaigus mokymus, gausi Švietimo ir mokslo institucijų registro patvirtintą sertifikatą ir būsi priimtas į mūsų Alumni bendruomenę, kuri nuolat aktyviai bendrauja, lankosi nemokamuose IT rinkos ekspertų seminaruose ir „work-shop‘uose“. Be to, net ir kursų metu galėsi naudotis mūsų patalpomis norėdamas pasimokyti ar pasipraktikuoti papildomai. Tad jei įkvėpimas programuoti užklups savaitgalį – galėsi mokytis mokykloje.

Daugelis mūsų studentų vertina mokyklos neformalią ir kūrybišką aplinką bei labai draugišką komandą. Čia visada galėsi pasidaryti kavos, pasivaišinti užkandžiais ir jaustis kaip namie. Ir visada rasi vietos automobiliui!