Interneto puslapių kūrimas yra viena įdomiausių ir bene daugiausiai dalykų apimančių profesijų IT srityje. Toks darbas gali būti ir labai techninis, pasižymintis konkrečiais sprendimais, bet kartu tai ir labai kūrybingas darbas, reikalaujantis geros fantazijos. Būtent dėl šių priežasčių WEB kūrėjai yra itin paklausi profesija, kurios populiarumas vis dar auga ir tikrai augs ateityje. Šiame įraše norime pasidalinti įžvalgomis, kuo gi tokia ypatinga ši profesija.

Testavimas Karjera Coding


Kas yra „full-stack“ programavimas?

Turbūt yra tekę girdėti apie „front-end“ ir „back-end“ programavimą? „Full-stack“ apima juos abu! Toks programuotojas turi užtikrinti, kad vartotojui patrauklus ir suprantamas tinklapis puikiai atliktų savo funkcijas. „Full-stack“ programuotojai turi išmanyti įvairius įrankius, karkasus, technologijas ir netgi darbą su duomenimis. Žinoma, taip pat reikia mokėti bent kelias programavimo kalbas. Taigi, norint kurti internetines svetaines ir programėles, iš tiesų turi įgyti įvairių žinių ir įgūdžių.

Kodėl verta tapti WEB programuotoju?

Galbūt skaitant atrodo, jog ši profesija yra tikrai sudėtinga ir reikalaujanti daug įdirbio, tačiau patikėk – tokios pastangos atsiperka! Toliau pasidalinsime dviem pagrindinėmis priežastimis, kodėl žmonės pasirenka būtent WEB kūrimo karjerą.

Viena geriausiai apmokamų profesijų

Jei pažiūrėtum darbo skelbimus, įsitikintum, kad „full-stack“ programuotojų algos yra vienos didžiausių rinkoje. To priežastis yra ne tik didelė tokių darbuotojų paklausa, bet ir darbo universalumas. Kiekvienas darbdavys žino, kad kandidatuojantis į tokią poziciją turės įvairių ir plačiai pritaikomų žinių bei įgūdžių, todėl įmonėje galės tobulėti tiek darbuotojo, tiek darbdavio pageidaujamomis kryptimis.

Geriausias karjeros IT startas

Jei nuspręsti IT karjeros pradžioje išmokti kurti interneto svetaines, turėsi itin stiprią žinių ir įgūdžių bazę, nuo kurios galėsi atsispirti ir nuspręsti, kokia kryptimi nori siekti tolimesnės karjeros. Be to, galėsi jau mokantis išbandyti tiek daug įvairių sričių, kad galbūt jau iškart suprasi, kas tau sekasi geriausia ir į ką labiausiai norėtum gilintis. Taip pat baigus WEB kūrimo mokymus, darbo ieškoti galėsi ir siauresnėje srityje.

Taigi, kaip matai, WEB kūrimo mokymai yra turbūt universaliausias ir plačiausiai pritaikomas pasirinkimas IT karjeros pradžioje. Jei manai, kad norėtum išbandyti save šioje srityje, užsiregistruok į „Vilniaus Coding School“ WEB kūrimo mokymus. Baigęs šiuos mokymus tu turėsi visus bazinius ir svarbiausius įgūdžius, reikalingus tolimesnei „full-stack“ programuotojo karjerai. Jei susidomėjai, daugiau apie šiuos mokymus skaityk ČIA.