Pirmą kartą įrašas bus ne apie programavimą apskirtai, o apie mūsų mokyklą. Tiesiog atėjo tas metas, kai norime pasidžiaugti, kad mūsų susikurtos vizijos pildosi – „Coding School“ mokyklą renkasi vis daugiau žmonių, kuriems priimtinas mūsų požiūris į mokslą, programavimą ir jo teikiamas galimybes. Šiame įraše norime pasidalinti trimis dalykais, kuriais mes didžiuojamės ir manom, kad jie yra vieni svarbiausių priežasčių, dėl ko žmonės renkasi mus.

Visų pirma, mes džiaugiamės galėdami savo studentams suteikti galimybę atlikti praktiką iškart po kursų. Taip jie gali įtvirtinti savo programavimo žinias, įgyti daugiau patirties, nes juk realiai pritaikytos žinios ir įsisavinamos daug geriau. Be to, praktiką galima priskirti darbo patirčiai ir tai teikia pridėtinės vertės įsidarbinat. O tiems, kas jaučiasi nedrąsiai ieškodami naujo darbo, mes organizuojame paskaitas apie tai, kaip rašyti CV, kaip pasiruošti pokalbiui ir kitus darbinantis svarbius dalykus. O kad ir tai neliktų tik sausa teorija, organizuojame ir praktines CV rašymo dirbtuves.

Mes puikiai suprantame, kad ne kiekviena diena yra tinkama mokslams ir kartais būna labai sunku susikaupti paskaitose, informacija ateina ir išeina, o po paskaitų jautiesi, lyg nieko nebūtų likę galvoje. O kartais visai negali atvykti į paskaitą. Būtent dėl šių priežasčių mes nusprendėme įrašinėti visas paskaitas, kad studentai visada turėtų galimybę dar kartą išklausyti norimą paskaitą ar jos dalį ir nesijausti kažką praleidus.

Na ir dar vienas, mūsų manymu labai svarbus dalykas, yra tai, kad mes suteikiame savo studentams galimybę metų bėgyje grįžti pakartoti tą patį kursą nemokamai. Nes juk ne visada iškart po kursų gali atlikti praktiką, ne visada gali iškart kažkur įsidarbinti, juk būna visko… Ir mes tikrai norime, kad mūsų mokykloje įgytos žinios ir patirtis nenueitų perniek. Todėl darome viską, jog mūsų studentai turėtų visas galimybes pajusti, kad mūsų mokykloje gavo tai, ko siekė ir tikėjosi, ir kad jie mums yra svarbūs ir visada laukiami.