Kas yra „Kompetencijų vaučeris“?

Priemonė „Kompetencijų vaučeris“ – tai iš ES fondų finansuojama subsidija, suteikianti įmonėms galimybę kelti savo darbuotojų kompetenciją ir kvalifikaciją bei efektyviau prisitaikyti prie nuolat kintančios darbo rinkos reikalavimų. LR ūkio ministerijos ir UAB INVEGA įgyvendinama priemonė suteiks galimybę įmonėms gauti paramą dirbančiųjų mokymui tuo metu, kai jos reikia, ir ta apimtimi, kuri yra reikalinga.

Kas gali gauti finansavimą pagal priemonę „Kompetencijų vaučeris“?

Pretenduoti į finansavimą pagal šią priemonę gali visi privatūs juridiniai asmenys (labai mažos, mažos, vidutinės ir didelės įmonės), valstybės arba savivaldybės įmonės, veikiantys ne trumpiau kaip vienerius metus ir ne trumpiau nei 6 mėn. iki paraiškos pateikimo kiekvieną mėnesį turėjusios apdraustųjų darbuotojų. Finansavimą gaus paraiškas pateikusios įmonės, atitinkančios pradinius nustatytus reikalavimus.

Kokio dydžio gali būti finansavimas?

Labai maža, maža ar vidutinė įmonė gali tikėtis 80 proc. finansavimo, o didelės įmonės – 70 proc.

Kokios „Vilnius Coding School“ mokymų programos yra finansuojamos pagal priemonę „Kompetencijų vaučeris“?

Pagal priemonę „Kompetencijų vaučerisyra finansuojamos šios „Vilnius Coding School“ mokymų programos: „Programavimo pagrindai per 6 savaites“, „C# mokymai“, „JAVA mokymai“, „WEB kūrimo mokymai“, „WEB dizaino mokymai“, „PYTHON mokymai“, „Duomenų analitika (Big Data)“.

Jei šiame sąraše nerandate jus dominančios mokymų programos, mes galime sukurti atskirą programą, kuri atitiktų jūsų lūkesčius ir poreikius. Visos programos gali būti skirtos tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems.

Kokių sričių įmonės užsako mokymus „Vilnius Coding School“ ir kokių sričių įmonių darbuotojams būtų naudingi programavimo mokymai?

Programavimo ir kitas IT žinias gilinti bei kompetenciją kelti aktualu ne tik IT srities įmonėms. „Vilnius Coding School“ jau mokėsi ir šiuo metu mokosi telekomunikacijų, finansų, reklamos, energetikos, nekilnojamo turto, transporto, pardavimų ir kitų sričių įmonių darbuotojai.

Kur būtų galima kreiptis dėl išsamesnės informacijos apie „Kompetencijų vaučerį“ ir mokymų programas?

Jei sudomino finansavimas pagal šią priemonę, kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais:

Jevgenij Abdulajev
+370 663 50 909
jevgenij@localhost

Arba apsilankykite: http://localhost/vcs/imonems/.