Aivaras nusprendęs keisti karjerą ilgai netruko. Kryptį pasirinko pasitaręs su bendraminčiais, o baigęs automatinio testavimo mokymus įsidarbino testuotoju mūsų įmonėje – partnerėje „Telia“.

 

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

Nacionalinis Vėžio Institutas, Biomedicininės Fizikos Laboratorija, mokslinė sritis – pareigos Biofizikas; Quantum Light Instruments, lazerių ir lazerinių sistemų gamyba – pareigos Inžinierius – technikas;

Kaip išsirinkote mokymus ir kodėl būtent Vilnius Coding School?

Vilnius Coding School yra viena iš geriausiai žinomų tokio pobūdžio mokyklų Lietuvoje. Patys mokymai prasidėjo be didelių atidėjimų, kas irgi buvo pliusas. Sritį išsirinkau pakalbėjęs su draugais/pažįstamais, kurie keitė darbo sritį panašiai, kaip ir aš.

Aivaras Testavimas

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Mokymuose sekėsi pakankamai neblogai. Sunku tikrai nebuvo. Įgavau teorinių žinių apie rankinį testavimą. Įgavau neblogus C# programavimo kalbos pagrindus. Išmokau rašyti automatinius testus.

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Darbo paieškos neįvyko greitai. Reikia laiko peržvelgti skelbimus, susirasti įmones, kurios ieško atitinkamos srities specialistų, išsiuntinėti CV ir sulaukti atsakymų iš jų. Dar žinoma daug laiko trunka ir vykstančios atrankos, kurios dažniausiai turi keletą etapų.

Aivaras Testavimas 3

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Iš principo reikia susikaupti ir bandyti siekti norimų pokyčių, nebandydamas taip galiausiai ir nesužinosi ar buvai per silpnas, ar tau per vėlu, ar buvai tinkamas.

Aivaro Linkedin profilis ČIA.