Pasibaigus motinystės atostogoms, Brigitos tikslas buvo greitas sugrįžimas į darbo rinką. Siekdama atnaujinti savo IT žinias ir išmokti kažko naujo, Brigita galiausiai pasirinko duomenų analitikos mokymus. Jos manymu, augantis darbuotojų poreikis yra didelis šios srities pranašumas. Po mokymų, Brigita įsidarbino įmonėje „Eurovaistinė“.

 

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

Prieš mokymus dirbau IT specialiste ir labai trumpai produkto analitike, tačiau vėliau 4,5 m. auginau vaikus ir grįžtant į darbus sugalvojau prieš prasidedant darbo paieškoms baigti mokymus, nes jau reikėjo ir žinių atnaujinimo ir apskritai naujų vėjų karjeros kryptyje.

Kaip išsirinkote mokymus ir kodėl būtent Vilnius Coding School?

Rinkausi tarp programavimo ir duomenų analitikos, bet dėl galimai lengvesnės darbo paieškos pasirinkau analitiką, nes mano manymu, programuotojas iš pilkos masės turi išsiskirti (žinau ir skaudžių istorijų). Patiko Vilnius Coding School didelis mokymų pasirinkimas bei geri atsiliepimai.

Brigita Kr

„Rinkausi tarp programavimo ir duomenų analitikos, bet dėl galimai lengvesnės darbo paieškos pasirinkau analitiką“,- sako Brigita.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Mokymuose sekėsi labai gerai, buvo įdomu ir tuo pačiu labai gaila, kad taip greitai jie baigėsi. Atnaujinau SQL žinias, sužinojau apie Power BI ir Python. Jaučiuosi tikrai įgavusi stiprius pagrindus.

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

„CV banke“ aktyvavau savo CV bei išsiunčiau keletą pati – kitą dieną telefonas nenutilo. Dar susikūriau LinkedIn, kas labai dažnu atveju gerokai praplečia darbo paieškų galimybes ypač IT srityje.

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Stipriai norėti ir mokytis, būti drąsiam ir pasitikėti savo jėgomis. Nereikia turėti daug patirties, kad gautumėte gerą darbą, aš pati esu su labai mažai patirties, bet pasirinko mane, o ne žmogų su didele patirtimi.

Brigitos Linkedin profilis ČIA.