Dar būdamas inžinieriumi, Gintas Bernadišius pradėjo mokytis kitos profesijos paslapčių savarankiškai, tačiau pritrūkus žinių ir praktikos, Gintas pasirinko vakarinius Vilnius Coding School mokymus. Baigęs rankinio testavimo mokymų programą, Vilnietis įsidarbino testuotoju, įmonėje „Moog Medical Devices“.

 

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

Dirbau inžinieriumi, pagrindinis darbas buvo tvarkyti daugiafunkcinių spausdintuvų mechaninius/elektroninius gedimus.

 

Kaip išsirinkote mokymus ir kodėl būtent Vilnius Coding School?

Keisti specialybę norėjau jau kurį laiką. Savarankiškas mokymasis nedavė pakankamai žinių, todėl gavęs atsiliepimų iš pažįstamų, nusprendžiau mokintis Vilnius Coding School.

 

Gintas Profile
Gintas Bernadišius (asmeninio archyvo nuotr.)

 

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Mokytis sekėsi gerai. Paskaitos buvo įdomios ir naudingos. Kadangi jau mokiausi savarankiškai, įsisavinti teorines žinias per mokymus buvo gan lengva. Labiausiai patiko praktinės užduotys ir lektoriaus pasakojimai apie testuotojo realią darbo dieną, jo dirbamoje įmonėje. Patarimai kaip rašyti testus, juos suformuluoti, buvo ypač naudingi.

 

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Paieškos buvo gan sunkios. Ieškojau naudodamasis Linkedin, bei kitais įvairiais darbo paieškų tinklapiais. Savo CV siunčiau ir į gan daug atvirų pozicijų ir įvairių įmonių HR’ams, bet atsakydavo tik keletas ir dažniausiai su neigiamais atsakymais, dėl darbo patirties stokos. Dauguma pozicijų reikalauja bent metų darbo patirties, o ir aplikuojančių būdavo labai daug, todėl ir paieškos vyko sunkiai. Buvau gan demotyvuotas, bet vis tiek nenusileidau ir tęsiau darbo paieškas, kol galiausiai pavyko.

Ginto Linkedin profilis ČIA.

Nori ir TU?  

Registracija į mokymus ČIA.

Negali apsispręsti?

Registruokis konsultacijai.