Paulius Gečiauskas  .prieš tai dirbęs nekvalifikuotą darbą, dabar įmonėje „General Financing“ užima programuotojo poziciją. Anot Pauliaus, svarbiausia keičiant darbo sferą – „Išsikelti sau tikslą ir nenustoti jo siekti!“

 

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

Prieš pradedant mokymus dirbau nekvalifikuotą darbą.

Kodėl nusprendėte dalyvauti programoje ir mokytis programuoti?

Norėjau pakeisti darbo pabudį ir taip išsikėliau tikslą dirbti programuotoju. Daug laiko mokiausi savarankiškai, vėliau ieškodamas darbo pasinaudojau Užimtumo Tarnybos suteikiamu finansavimu mokymų kursams, nes norėjau patobulinti savo įgūdžius ir žinias.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Programavimo mokykloje baigiau JAVA mokymus. Kursai buvo intensyvūs, kasdien grįžęs namo darydavau įvairias programavimo užduotis, kad geriau įsisavinčiau gautas žinias. Likau labai patenkintas lektoriumi ir jo dėstymo pobūdžiu: dėl sukauptos darbo patirties įvairiose įmonėse, jis turėjo daug ir naudingų žinių, kurias įdomiai perteikdavo paskaitų metu.

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Po mokymų turėjome „Vilnius Coding School“ organizuojamas karjeros dirbtuves, kuriose pasirašėme informatyvius ir estetiškus savo gyvenimo aprašymus. Vėliau vyko darbo paieškos. Čia taip pat labai padėjo Karjeros Centras, kuris domėjosi kaip man sekasi, siųsdavo įmonėms mano CV ir rekomendacijas.

Ką šiuo metu veikiate įmonėje? Ką dirbate ir ko mokotės?

Įmonėje „General Financing“ dirbu programuotoju. Šiuo metu sprendžiu įvairias užduotis, kurioms atlikti reikalingos Java, Javascript ir duomenų bazių žinios. Kadangi užduotys yra įvairios, kiekvieną dieną išmokstu naujų dalykų ir toliau gilinu savo programavimo žinias.

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.)?

Išsikelti sau tikslą ir nenustoti jo siekti! Neabejoju, kad kryptingas judėjimas jo link atneš Jums sėkmę. „Vilnius Coding School“ mokymai gali būti puiki pagalba, kurią rekomenduoju rimtai nusiteikusiems mokytis ir apsisprendusiems keisti savo karjerą.

Pauliaus LinkedIn profilis ČIA.