Lietuvos sveikatos mokslų universiteto farmacijos magistro studijas baigęs Rolandas Gedminas, baigęs Python mokymus Vilnius Coding School, savo karjeros svirtį pasuko IT industrijos link. Prieš pradedant mokytis programavimo, Rolandas penkerius metus dirbo vaistininku. Jis pasirinko Vilnius Coding School dėl patogaus Python mokymų laiko ir liko sužavėtas intensyvių, įdomių ir naudingų mokymų. Mokymų metu Rolandas įgijo Python programavimo pagrindus ir toliau tobulino savo įgūdžius savarankiškai. „Vilnius Coding School“ padedamas, Rolandas susirado darbą vienoje iš mūsų įmonių – partnerių „Optimalūs projektai“. Tiems, kurie svarsto apie karjeros keitimą į IT, Rolandas pataria tiesiog pabandyti ir pradėti nuo naujų įgūdžių įgijimo mokymuose. Jis pabrėžia, kad atsiradus norui keisti karjerą, pradėti niekada nevėlu.

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

Baigiau Lietuvos sveikatos mokslų universitetą, farmacijos magistro studijas. Pastaruosius penkerius metus dirbau vaistininku.

Kaip išsirinkote mokymus ir kodėl būtent Vilnius Coding School?

Pradėjęs domėtis IT sritimi, nusprendžiau pirmiausia mokytis Python programavimo kalbos. Vilnius Coding School pasirinkau atsitiktiniu būdu, nes Python mokymai startavo man patogiu laiku.

 

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Mokymuose sekėsi gerai, pamokos buvo intensyvios, įdomios bei naudingos. Mokymų metu išmokau Python pradmenis bei taip pat, paskaitų metu ir po jų, stengiausi tobulinti žinias savarankiškai.

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Darbą padėjo surasti Vilnius Coding School Karjeros Centras, vienoje iš jų įmonių – partnerių.

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Jeigu atsirastų noras keisti esamą darbą į IT, siūlyčiau tiesiog pasibandyti, galbūt pradžiai savarankiškai pasidomėti, o toliau užtikrinti ir įgauti naujų įgūdžių įvairių mokymų pagalba.

Nori ir TU?  

Registracija į mokymus ČIA.

Negali apsispręsti?

Registruokis konsultacijai.