Vaidas Cover Blog

 

Vaido istorija prasideda nuo ilgų metų valstybės tarnyboje, kur jis užėmė pareigūno pareigas. Nepaisant sėkmingo profesinio kelio, Vaidas niekada neatsisakė savo vaikystės svajonės – domėtis technologijomis. Paauglystėje jis net bandė kurti internetinius puslapius, tačiau tada tai buvo daugiau pramoga nei rimtas užsiėmimas. Vaido istorija atskleidžia, kaip ilgai siekta svajonė gali tapti tikrove – po mokymų Vaidas įsidarbino WEB specialistu ten, kur ir pradėjo savo naująjį karjeros kelią – „Vilnius Coding Shcool“.

 

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote ir kiek metų dirbote?
Apie 6 metus dirbau valstybės tarnyboje, buvau pareigūnas.

Trumpai papasakokite kodėl nusprendėte persikvalifikuoti?
Visą gyvenimą mane lydėjo technologijos, jomis domėjausi nuo vaikystės. Dar paauglystėje esu bandęs kurti internetinius puslapius, tačiau tada tai buvo labiau kaip žaidimas, todėl tuo rimtai niekada neužsiėmiau ir pasukau kitais keliais. Kartais vis pasvajodavau apie programuotojo karjerą ir po gerų 15 metų vėl „prikišau nagus“ prie kodo bei pastebėjau, kad yra galimybė pakeisti savo kvalifikaciją – taip ir padariau.

Kaip išsirinkote savo pasirinktą mokymų programą ir kodėl būtent Vilnius Coding School?
Išsirinkau „Vilnius Coding Shcool“ WEB kūrimo full-stack programą, nes jau turėjau šiek tiek front-end programavimo žinių, bet neturėjau nei menkiausio supratimo kaip veikia internetinių puslapių ar apps’ų back-end dalis, todėl man ši programa pasirodė labiausiai tinkama. Taip pat, labai patiko mokymų programos trukmė.

 

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?
Sekėsi labai gerai, viena iš dedamųjų dalių, kodėl mokymai labai patiko – buvo labai geras lektorius bei mentorius Naglis. Pagilinau savo jau turimas front-end programavimo žinias, taip pat išmokau back-end technologijų bei duomenų bazių valdymo.

 

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?
Įmonės paieškos vyko per visus darbo skelbimų portalus, Linkedin ir pan. Sudėtinga nebuvo, tačiau tai užtruko kelis mėnesius.

 

Nori mokytis ir TU?
Registraciją į WEB kūrimo mokymus rasite čia: dirbantiems ir nedirbantiems.

Negali apsispręsti?
Registruokis nemokamai konsultacijai.