Andriaus kelias iki duomenų analitikos neprasidėjo iš karto po universiteto baigimo – jis išgyveno kelis gyvenimo etapus, būdamas žurnalistu, žinių redaktoriumi, sporto komentatoriumi ir renginių vedėju. Visada svajojęs programuoti arba būti žurnalistu, Andrius nusprendė, kad laikas pokyčiams. „Perdegiau, užsibuvau“, – prisipažįsta jis. Vieną vaikystės svajonių alumnas įgyvendino, atėjo laikas įgyvendinti ir kitą. Baigęs duomenų analitikos mokymus, Andrius pradėjo naują gyvenimo etapą – duomenų analitiko karjerą, „VĮ Registrų centras“ įmonėje.


Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote ir kiek metų dirbote?
Dirbau žurnalistu, žinių redaktoriumi ir diktoriumi, sporto komentatoriumi ir renginių vedėju.

Alumnas Andrius Zurnalistas
Andrius Cimbolaitis. Radijo stoties M-1 Plius nuotrauka.


Trumpai papasakokite kodėl nusprendėte persikvalifikuoti?
Perdegiau, užsibuvau. Kita vertus, nuo vaikystės svajojau programuoti arba būti žurnalistu. Tad vieną svajonę su kaupu įgyvendinau, laikas pokyčiams.

Kaip išsirinkote savo pasirinktą mokymų programą ir kodėl būtent Vilnius Coding School?
Baigiau VU Komunikacijos fakultetą, nors buvau tiksliukas. Žmogus chameleonas. Tad duomenų analitika pasirodė ideliai tinkamas tarpinis variantas tarp svajonės programuoti ir išnaudoti turimą patirtį.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?
Turėjome stiprią lektorę Ievą. Atėjau per persikvalifikavimo programą, taigi, iš esmės –  žalias. Labai stengiausi, bet suprantu, kad tai sritis, kur visada mokysiesi. Nuolatos.

 

Andrius-C-Atsiliepimas-Alumnas
Andrius savo naujojoje darbo vietoje, „VĮ Registrų centre“.


Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?
Šeima nuolat sako, kad esu laimės kūdikis. Bet aš sėkme netikiu. Visą gyvenimą daug mokiausi, kaip ir dabar. Labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad mano nauja darbovietė, vadovai ir kolegos manimi patikėjo ir suteikė šansą. Vis dar labai jaudinuosi, bet pasitikiu savimi ir žinau, kad įdėjus daug darbo bei visą širdį niekada nepralaimėsi.

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?
Tik į priekį! Tik išsigryninkite savo sritį, googlinkite, konsultuokitės, kol atrasite savo kelią. O tada daug darbo ir pasitikėjimo savimi!

 

Nori mokytis ir TU?
Registraciją į duomenų analitikos mokymus rasite čia: dirbantiems ir nedirbantiems.

Negali apsispręsti?
Registruokis nemokamai konsultacijai.