Šiuo metu gyveni užsienyje, tačiau vis dažniau susimąstai, kad norėtum grįžti į Lietuvą? Savaime suprantama, kad pirma atėjusi mintis – ką reikės dirbti? Jei tave domina IT sritis, galbūt jau dirbi joje, o gal norėtum persikvalifikuoti iš visai kitos srities, Vilnius Coding School Karjeros Keitimo Centras nori suteikti tau galimybę įsidarbinti IT srityje Lietuvoje.

 

vilnius coding school karjeros keitimo centre galimybes isidarbinti griztantiems i lietuva 1

Mes suprantame, kad grįžimas namo, o dar ir karjeros keitimas ar kvalifikacijos kėlimas yra sudėtingi įvykiai, reikalaujantys laiko bei susitelkimo. Paprastai tai padaryti vienam yra gana sunku, nes gali pritrūkti žinių, nuo ko pradėti ir kur kreiptis. Todėl Vilnius Coding School Karjeros Keitimo Centras imasi naujo projekto, kurio tikslas – padėti įsidarbinti į Lietuvą planuojantiems grįžti emigrantams. Pagalbą teikiame dar negrįžusiems: konsultacijos vyksta nuotoliniu būdu, todėl gali ir toliau gyventi ar dirbti svečioje šalyje, tačiau kartu mokytis to, ko prireiks norint persikvalifikuoti į IT sritį ar pakelti / pakeisti savo IT kompetencijas, kad gautum norimą darbą Lietuvoje.

Karjeros centro specialistai dar iki mokymų išsamiai pakonsultuos ir padės nuspręsti, kuri IT sritis tau būtų tinkamiausia, o po mokymų padės pasiruošti darbo paieškai Lietuvos darbo rinkoje. Jei tave sudomino tokia galimybė, parašyk mums karjeroscentras@localhost arba užsuk į mūsų puslapį www.vilniuscoding.lt ir išsirink dominančią pokalbio temą.