LUKAS

Mūsų mokyklos, įsikūrusios Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje siūlo galimybę mokytis viename iš šių trijų miestų, o dirbti visoje Lietuvoje. Šį kartą dalinamės Kaune besipraktikuojančio Luko istorija.

LUKAS: Esu video operatorius-montuotojas, bet manau, kad atėjo laikas išmokti kažką naujo, o programinio kodo skaitymas ir rašymas – vienas iš tų amatų, kurie šiuo metu yra pakankamai populiarūs, ieškant medžiagos mokymuisi. Tačiau sunkiausia tą medžiagą suprasti, jei esi tik pradedantysis. Taigi, susirasti mokyklą ir suprasti ar man įdomu, buvo pirmasis žingsnis.

Po 6 savaičių kursų praktikos vietą įmonėje „Present Connection“ surado „Kaunas Coding School“ mokykla. Būtent dėl šios praktikos ir mokyklos pagalbos galiu gilinti žinias su realiomis užduotimis. Šiuo metu programuoju C# kalba, manau, kad vėliau gilinsiu ir JavaScript žinias.

Abejojantiems ar verta mokytis programavimo, galiu pasakyti, kad visada taip bus, jog vieni gali greičiau, kiti lėčiau suprasti tam tikrus dalykus. Tačiau tai nėra raketų mokslas ir šiuolaikinis programavimas tikrai nėra sudarytas iš nuliukų ir vienetukų. Manau, kad viskas šiek tiek suprantamiau ir yra nemažai informacijos internete. Tačiau, nors ir kaip norėčiau, kad supratimas ateitų greičiau, tam reikia laiko ir jėgų. Nemanau, kad būčiau sugebėjęs susirasti praktiką, jei ne „Kaunas Coding School“ – ši mokykla man padėjo ir tai lengviausias būdas, kurį mačiau bei pasinaudojau.

EnglishLithuanianRussian
Registracija
Kontaktai