Finansuojami kursai dirbantiems

RŪTA

“Labai stebuklingos formulės aš tikrai nepasakysiu, nes yra tam tikri principai, kurie lydi sėkmės istorijas – didelis noras, motyvacija ir įdirbis to, ką nori išmokti” – teigia Rūta, kuri baigusi “Programavimo pagrindai per 6 savaites” mokymus, šiuo metu dirba įmonėje “Hotelston”, kur vis dar mokosi kiekvieną dieną to, kas jai teikia didelį džiaugsmą!

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

Kadangi mokykloje visi dalykai sekėsi tikrai gerai, tai renkantis studijų kryptį, ieškojau įdomios srities. Po ilgų paieškų, mano akį patraukė Mykolo Romerio universiteto viešojo administravimo studijos, kurios buvo labai plataus profilio: buvo tiek teisinių dalykų, tiek vadybinių. Mane tai labai sudomino.

Po studijų, 4 metus dirbau finansų srityje, dvejose skirtingose įmonėse – banke ir nekilnojamojo turto įmonėje. Vieną dieną, vedama asmeninių ambicijų ir smalsumo, pamaniau, kad noriu kažko naujo ir nutariau išbandyti save IT srityje. Norėdama iššūkių, nusprendžiau bandyti persikvalifikuoti.

O kaip atėjo mintis keisti profesiją į IT sritį?

Tai tikrai nebuvo mano vaikystės svajonė ? Iš tikrųjų ieškojau sau iššūkių, o tuo metu Lietuvoje vystėsi palanki aplinka, kurioje pradėjo steigtis programavimo mokyklos, kurios siūlė intensyvius IT mokymus. Man ši sritis pasirodė labai įdomi ir panorau save išbandyti, bet iš pradžių nedrįsau, nes nežinojau kaip man seksis. Po ilgų mąstymų, savęs išbandymui, pasirinkau „Vilnius Coding School“.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Mokymai sekėsi gerai, nors buvau visiškai žalia ir neturėjau jokios patirties. Mokėmės trijų programavimo kalbų pagrindų – JAVA, C# ir WEB kūrimo. Iš pradžių galvojau, kad labiausiai mane užkabins WEB kūrimas, bet kuo toliau, tuo labiau traukė JAVA. Šioje kalboje man patiko iššūkiai. Iš pradžių ne viskas gaudavosi, bet kai kažką padarydavai, tai būdavo kaip laimėjimas. Tai mane ir sužavėjo. Mokymus baigiau labai gerais įvertinimais.

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Mokymų pabaigoje, vienas iš „Vilnius Coding School“ lektorių, ALUMNI grupėje, patalpino skelbimą, kad įmonė „Hotelston“, kurioje jis dirba, ieško žmogaus – IT support engineer pozicijai. Supratau, kad tai būtų labai gera pradžia, patikėjau ir nusiunčiau savo CV į įmonę ?

Prieš gaunant darbo pasiūlymą įmonėje „Hotelston“, susitikau su Karjeros Centro vadove Živile, aptarti savo CV ir gauti patarimų darbo pokalbiui, nes buvau nusiteikusi nueiti bent į 50 jų. Tada man paskambino iš „Hotelston“ ir pakvietė į darbo pokalbį. Personalo vadovė papasakojo man apie darbo poziciją ir davė užduotį – testą, kuriame tikrino loginį mąstymą, anglų kalbą ir kodo analizę. Užduotis atlikau gerai ir mane priėmė. Po pokalbio supratau, kad įmonė “Hotelston” bus puiki vieta augimui ir tobulėjimui IT srityje 🙂

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Labai stebuklingos formulės aš tikrai nepasakysiu, nes yra tam tikri principai, kurie lydi sėkmės istorijas – didelis noras, motyvacija ir įdirbis to, ką nori išmokti. Reikia įdėti darbo, nors kartais nesigauna ir nori viską mesti, bet ateina laikas, kai tave pastebi. Nors ir po pusės metų IT pozicijoje – aš vis dar mokausi ir tobulėju. Dabar tai mano gyvenimo būdas, ne tik darbas.

Rūtos LinkedIn profilis ČIA.

Nori ir TU?

Registracija į mokymus Vilniuje ČIA.

Registracija į mokymus Kaune ČIA.

Registracija
Kontaktai