Vilnius Coding School esantis Karjeros Keitimo Centras kiekvienais metais padeda rasti darbą šimtams mūsų studentų. Neretai sulaukiame klausimų, kokios įmonės ir į kokias pozicijas dažniausiai įdarbina Vilnius Coding School absolventus. 2020-iesiems einant į pabaigą, norime pasidalinti šių metų statistika, atspindinčią su Karjeros keitimo centro pagalba įvykdytus įdarbinimus.

 

Kiek absolventų ir kokios įmonės dažniausiai įdarbina?

Pagalbą randant darbą teikia tiek Vilniuje, tiek Kaune esantys Karjeros keitimo centrai. Per 2020-uosius metus abu centrai padėjo įsidarbinti beveik 200 absolventų – Vilniuje kiek daugiau nei Kaune. Daugiausiai mūsų absolventų – net 11 – įdarbino UAB „Alna“. Nuo jos nežymiai atsilieka „Insoft“ bei „Danske Bank“. Taip pat nemažai studentų įdarbino „SEB“, „Telia“, „Tesonet“, „Pigu.lt“, „Vinted“, „Girteka“, „IBS Lietuva“, „Present Connection“, „Hostinger“, UAB „Bendrystė“ ir kitos žinomos kompanijos. Iš viso mūsų absolventus 2020-aisiais metais įdarbino per 100 įvairių įmonių.

Ką apie mūsų studentus mano darbdaviai?

Atgalinis ryšys mums labai svarbus ne tik iš studentų, bet ir iš juos įdarbinančių įmonių. Stengiamės kuo daugiau sužinoti, kaip jiems sekasi ir ar pasiteisina toks įdarbinimo modelis, kai mokykla padeda rasti absolventui darbo vietą. Įmonės „Gjensidige“ atstovė mano, kad Vilnius Coding School studentai turi pakankamas bazines žinias ir motyvaciją mokytis bei tobulėti toliau. „PowerLab“ ir „Teltonika“ atstovai itin vertina persikvalifikavimo galimybę, pabrėžia tokių studentų motyvaciją ir perspektyvas IT sferoje. Įmonės „We Build Tech“ vadovas džiaugiasi, kad Vilnius Coding School suteikia galimybę daugiau žmonių įsilieti į IT pasaulį.

karjeros keitimo centro idarbinimo statistika 2020 1

Į kokias pozicijas dažniausiai įsidarbinama?

Kadangi Vilnius Coding School siūlo įvairius mokymus, tai ir absolventai būna įgiję įvairių IT specialybių. Visgi daugiausiai Karjeros keitimo centras padeda įsidarbinti WEB programuotojams – tiek Vilniuje, tiek Kaune ši profesija pirmauja. Abejuose miestuose taip pat įdarbinama daug testuotojų, o trečią vietą užima Back-end programuotojai. Taip pat nemažai absolventų įsidarbina duomenų analitikos srityje ar „support“ padaliniuose. Vilniuje esame padėję įsidarbinti ir WEB dizaineriams bei IT projektų vadovams.

 

karjeros keitimo centro idarbinimo statistika 2020 2

 

karjeros keitimo centro idarbinimo statistika 2020 3

Vilnius Coding School didžiuojasi savo absolventais ir džiaugiasi, kai pavyksta padėti jiems rasti darbą. Siekiame, kad kuo daugiau žmonių išdrįstų persikvalifikuoti ir atrasti save IT srityje, o Karjeros keitimo centras visada pasiryžęs padėti apie tai svajojantiems.