Dalis suaugusiųjų turi įsitikinimą, kad mokslai skirti vaikams ir jaunimui, kad jų šansas kažką išmokti jau praeityje, todėl net nesvarsto galimybės vėl mokytis ar keisti savo karjerą. Jie baiminasi, kad nusprendus vėl mokytis, aplinkiniai juos teis ar net tyčiosis, kad jie tam per seni ar netgi „suvaikėjo“. Bet tai yra visiškas mitas! Tiesa ta, kad mokytis niekada nėra per vėlu, atvirkščiai – mokytis yra naudinga visada. Tai ne tik gerai smegenims, bet gali suteikti daug naudos tavo karjerai, o gal net pakeisti tavo gyvenimą į gerą!

 

Jei vis dar abejoji, ar verta mokytis, kai mokslai jau seniai baigti, norime pasidalinti keturiomis priežastimis, kodėl verta tai daryti, kurias dažniausiai įvardina mūsų absolventai.

 

 

Žinios sensta

Technologijos šiais laikais keičiasi, modernėja ir atsinaujina milžinišku greičiu. Tai, ką supratai ir žinojai prieš 10 metų, dabar jau visiškai pakeista naujais prietaisais ir programomis. Sensta ne tik programos ir prietaisai, sensta ir įgūdžiai. Todėl norint neatsilikti arba keisti karjerą ir įsitvirtinti šių dienų rinkoje, būtina atnaujinti savo žinias ir tą daryti nuolat.

 

Mokymai Mergina

 

Vyresnis amžius – brandesni pasirinkimai

Kai buvai paauglys ir jaunuolis pakeliui į suaugusiųjų pasaulį, tu dar turėjai mažai patirties ir išminties, o jau reikėjo rinktis savo karjeros kelią. Tikrai ne visi būdami tokie jauni sugeba pasirinkti profesiją, kuri yra iš tiesų skirta jiems ir teikia džiaugsmą. Būdamas vyresnis, turėdamas daugiau patirties ir geriau pažinodamas save, gali drąsiai keisti karjeros kelią ir pasirinkti tai, kuo iš tiesų mėgautumeisi.

 

Mokymai Studentas

 

Mokslai – raktas į svajonių darbą

Norint keisti karjerą nieko naujo nesimokant, greičiausiai nelabai pavyktų nutolti nuo dabartinės savo profesijos. Tačiau jei visgi svajoji apie kardinaliai kitokią veiklą, mokslai bus neišvengiami. Visgi mokslų nereikėtų vengti, nes būtent jie tau gali atverti duris į kokį tik nori karjeros kelią ir leisti dirbti svajonių darbą!

 

Mokymai Alumnas

 

Tai smagu!

Galbūt iš mokyklos ar net aukštojo mokslo turi ne kokius prisiminimus ir vis dar atrodo, kad mokytis yra nuobodu. Tačiau kai pasirenki mokytis tai, kas tave iš tiesų domina, mokslai tampa visai kitokia patirtimi. Be to, mokslai pakeičia tavo įprastą rutiną, atneša naujovių, naujų pažinčių, o visa tai tikrai paįvairins gyvenimą ir, tikėtina, leis tau pasijausti laimingesniam.

 

Mokymai Alumnai

 

Jei manai, kad tavo karjeros kelias galėtų būti IT srityje, kviečiame susipažinti su mūsų siūlomais mokymais ir atrasti save iš naujo!

 

Negali apsispręsti?

Registruokis konsultacijai.