Automatinio testavimo sritis pastaruoju metu itin sparčiai plečiasi. Kuriamų IT produktų kiekis kasmet didėja ir rankinis testavimas tiesiog nebepajėgia susidoroti su tokiomis apimtimis. Taigi, kad visa programinė įranga ir programos veiktų sklandžiai, vis daugiau testavimo procesų yra automatizuojami.

 

Šis automatinio testavimo poreikio augimas rinkoje sukuria automatinio testavimo specialistų darbo vietų poreikį. Kadangi automatinis testavimas itin svarbi sklandžių IT procesų dalis, kvalifikuoti testuotojai yra ypač vertinami, jiems siūlomi aukšti atlyginimai ir patrauklios karjeros perspektyvos. Lygiai taip šioje srityje gali daug pasisekti dirbant savarankiškai, tokie darbuotojai ypač vertinami mažų įmonių, nes jiems nereikia kurti atskiros darbo vietos.

Web Dizaino isleistuves

Automatinio testavimo sritis yra tokia pati plati kaip ir visa IT sritis. Testuotojų reikia visur – nuo valstybinių įstaigų iki žaidimų kūrimo. Norint būti geru automatinio testavimo specialistu, svarbu mokėti mąstyti kritiškai, analitiškai ir nusimanyti technologijose, o visa kita yra išmokstama.

automatinio testavimo lektorius e vilnius coding school