Dirbdama asistente marketingo srityje, Akvilė, ieškojo darbo sričių, kurios galėtu sudominti ją dar labiau – viena iš jų buvo internetinės svetainės. Norėdama pagilinti kompetenciją puslapių dizaine, mergina pasirinko 6 savaitčių trukmės UX/UI WEB dizaino mokymus, sėkmingai juos baigė ir įsidarbino įmonėje „Ad Fingers“.

 

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

Prieš mokymus dirbau marketingo srityje, asistente.

Kaip išsirinkote mokymus ir kodėl būtent Vilnius Coding School?

Kadangi tekdavo marketinge dirbti su svetainėmis, kelti turinį, prižiūrėti TVS (turinio valdymo sistema), kuruoti programuotojus kuriant naujus puslapius, norėjau įgauti daugiau žinių būtent šioje srityje, nes tai buvo įdomiausia dalis iš visų kitų marketingo užduočių.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Mokymuose sekėsi puikiai, supratau, kad man patinka ta ką mokausi, sužinojau kaip vykdyti UX research, kokie yra UX proceso ypatumai ir kaip juos pritaikyti UI sprendimus.

Web Diz Courses

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Ieškojau darbo maždaug 2 mėnesius, pastebėjau, kad ieškant junior UX/UI dizainerių skelbimų jų yra nelabai daug, o tie kurie yra turi labai daug aplikantų, tai konkurencija nemaža. Tačiau labai padėjo tai, kad „Vilnius Coding School” išsiuntinėjo mano CV savo partneriams, nes tik tada su manimi susisiekė dėl potencialių darbo vietų. Gavau ne tai ką tiksliai mokiausi, mano pozicija dabar yra UX/UI project manager, įmonėje Ad Fingers, bet tai yra kelias link to ką norėčiau dirbti ateityje – UX/UI designer arba UX researcher.

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Svarbiausia yra domėtis ta sritimi į kurią nori persikvalifikuot ir ją mėgti, nereikia šokti į ją aklai. Jeigu darai tai kas tau patinka tai natūraliai ir dėsi pastangas, kad nebūtum ,,silpnas”.

Ką dar norėtumėte pasakyti, kas nebuvo aptarta ankstesniuose klausimuose?

Ačiū, kad padėjote man siekti naujų tikslų, kurie yra arčiau mano širdies!

Akvilės Linkedin profilis ČIA.