Kristina Jatkonytė – baigusi studijas dirbo apskaitos srityje, bet pradėjus plačiau domėtis IT sritimi, suprato, kad ją domina WEB dizainas. „Vilnius Coding School” baigusi „Užimtumo Tarnybos“ finansuojamus UX/UI WEB dizaino mokymus, šiuo metu dirba įmonėje „Adface“ grafikos/web dizainere.

 

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

Baigusi universitetą įsidarbinau pagal įgytą profesiją t.y. apskaitininkė/buhalterė.

Kaip išsirinkote mokymus ir kodėl būtent Vilnius Coding School?

Kadangi, kai rinkausi mokymus buvau Užimtumo Tarnyboje, rinkausi iš jų pasiūlytų finansuojamų mokymų. „Vilnius Coding School“ mokymai pasirodė tinkamiausi dėl intensyvaus tempo, bet neilgos trukmės ir koncentruotos, aktualios informacijos pateikimo.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Mokymuose sekėsi puikiai. Išklausytas teorines žinias pritaikėme praktiškai, įgyjau daugiau patirties ir žinių dirbant programa. Labai džiaugiausi dėl dėstytojų skiriamo dėmesio kiekvienam individualiai atsakant į mums rūpimus klausimus ir išsakant konstruktyvias pastabas.

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Darbo/praktikos paieškos užtruko kiek ilgiau nei tikėjausi. Maniau, kad bent praktikos vietą bus susirasti lengviau.

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Manau pirmiausiai patarčiau suprasti, kad tiesiog pabandydamas tikrai nieko neprarasi, o tik įgysi naujų patirčių ir žinių. O tuo labiau pabandžius kelias sritis ir atradus, tai kas labiausiai tinka tau, visas baimes labai greitai pakeis, motyvacija, noras tobulėti ir nauji tikslai.

Kristinos Linkedin profilis ČIA.