Dominyka Dizainas Istorija Cover

Ieškodama daugiau laisvės ir kūrybiškumo, Dominyka pasuko WEB dizainerės keliu. Kalbėdama apie patirtį mokymuose, studentė neslepia: „Reikėjo dar ilgą laiką intensyviai mokytis ir daug domėtis savarankiškai“. Galiausiai, įdėtos pastangos Dominykos nepaliko be rezultatų – baigusi mokymus, mergina įsidarbino įmonėje „Idea Link” ir šiuo metu dirba UX/UI WEB dizainere.

 

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

Prieš pradedant mokymus dirbau veterinarijos gydytoja.

Kaip išsirinkote mokymus ir kodėl būtent Vilnius Coding School?

Norėjau daugiau saviraiškos ir kūrybingumo kupino darbo ir taip atradau UX/UI dizainą. Kadangi dirbau ir su socialine medija, turinio kūrimu, reklamų kūrimu, norėjau toliau judėti panašia linkme. Vilnius Coding School išsirinkau todėl, kad pasirodė geresnė komunikacija su būsimu studentu, konsultacijos galimybė, karjeros centras.

Techkieme Dominyka
Dominyka dalinasi savo persikvalifikavimo istorija „Vilnius Coding School“ diskusijų ciklo metu.


Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Mokymuose sekėsi gerai, įgijau bazines, pagrindines žinias. Reikėjo dar ilgą laiką intensyviai mokytis ir daug domėtis savarankiškai. Susiradus mentorių, išmokau dar daugiau, pradėjau piešti ir kurti WEB puslapius, per dieną „iškepdavau“ beveik po vieną. Todėl įdėti savęs, pastangų ir tobulėti ne tik per mokymus, o ir po jų yra būtina. Taip jautiesi labiau savimi pasitikintis su laiku ir tai padeda norint įsidarbinti.

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Darbo ieškojausi per Linkedin, siuntinėjau savo CV įmonėms ir el. paštu. Buvo tikrai sudėtingas laikotarpis. Iš tikrųjų tikėjausi, kad Karjeros centras turės didesnės įtakos mano darbo paieškos procese, nes iš partnerių jokių pakvietimų į interviu negavau per pusę metų. Darbą susiradau pati, dalyvavau nemažai darbo interviu ir atlikau keletą bandomųjų užduočių. Tai man padėjo suvokti, koks darbas labiau mane traukia.

Fotografas: Vytenis Budrys


Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Aš žinau, kad tam reikia itin daug drąsos. Jeigu išdrįsti tai padaryti, reiškia jau buvo laikas kažką keisti. Keisti niekada nėra per vėlu, nes ateityje bus dar labiau per vėlu. Ir labai svarbu ne tik žmogaus techniniai sugebėjimai, bet ir potencialas. Tai yra be galo svarbu ir tai būtent aš supratau ieškodama darbo. Jeigu yra noras – bus ir galimybės tą norą išpildyti.

Ką dar norėtumėte pasakyti, kas nebuvo aptarta ankstesniuose klausimuose?

Ieškodama darbo ir aplikuodama tikrai iš daug ko nesulaukiau jokio atsakymo… Tai taip pat labai stipriai paveikia, kaip ir gauti neigiamą atsakymą. Todėl reikia nenuleisti rankų, jei jau pradėjote tą kelią, ir tikėti, kad atsiras, kas vertins jūsų savybes ir jūsų sugebėjimus. Įdėkite savęs – ir viskas sugrįš.

Dominykos Linkedin profilis ČIA.

Nori mokytis ir TU?  

Registracija į mokymus rasite čia: DIRBANTIEMS bei NEDIRBANTIEMS.