Eglė Gedvilaitė – menininkė ir pedagogė, palaipsniui pajutusi savo susidomėjimą IT sritimi nusprendė keisti savo karjeros kelią. Baigusi Vilnius Coding School automatinio testavimo mokymus, dabar Eglė dirba „Kilo Health“ įmonėje ir nuolat plečia savo žinias šioje sparčiai besivystančioje srityje.

 

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

Švietimo; dirbau tarptautinėje mokykloje kaip pradinių klasių mokytojo padėjėja, o vėliau dailės mokytoja.

Kaip išsirinkote mokymus ir kodėl būtent Vilnius Coding School?

Patraukė geras kainos ir kokybės santykis. Žinojau, kad noriu mokytis testavimo.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Įgijau stiprius automatinio testavimo pagrindus. Pradžioje išmokome testuoti rankiniu būdu, o vėliau automatiniu. Labai patiko mokymai, lektoriaus aiškus dėstymo būdas, nepagailėta laiko išaiškinti detales, kad viskas būtų suprantama pradedančiajam.

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Naudojausi LinkedIn, domėjausi įmonių veikla, daugiausia siunčiau CV į tas įmones, kurios ieškojo Junior testuotojų. Siunčiau CV labiau į automatinio testavimo pozicijas, bet sakyčiau visai pasisekė, nes nors ir nusiunčiau ten kur ieškojo labiau patyrusio autotestavimo specialisto, vistiek gavau pakvietimą į interviu, kurio metu gavau pasiūlymą kandidatuoti į pradedančiojo rankinio testuotojo poziciją. Susidomėjau ir sutikau, nes taip pat informavo, kad laikui bėgant pereičiau prie automatinio testavimo, tik reiktų papildomai dirbant išmokti JavaScript. Pamaniau, kad tikrai ne problema jau turint stiprius programavimo pagrindus ir labai norint. Pati įmonė labai patiko, tad nusprendžiau, kad tikrai verta pabandyti ir praėjau atrankos procesą. Nors buvau pasiruošusi techninę užduotį ir kitai įmonei, kuri ieškojo autotestavimo praktikanto taip ir nebeišsiunčiau jos, kai sulaukiau pasiūlymo iš pirmosios. Kadangi pavyko darbą surasti greičiau nei tikėjausi tikrai galiausiai negaliu sakyti, kad buvo sudėtinga.

Ką dar norėtumėte pasakyti, kas nebuvo aptarta ankstesniuose klausimuose?

Jei nuoširdžiai domitės ir svarstote apie karjeros keitimą metus ar net daugiau, esate pasiruošę vis mokytis nesustodami (net ir įsidarbinus greičiausiai prireiktų išmokti kažko naujo, ko nebuvo kursų programoje) tai turbūt yra ženklas, kad tikrai verta pabandyti.

Ką dar norėtumėte pasakyti, kas nebuvo aptarta ankstesniuose klausimuose?

Negailėkite laiko pasiruošti vizualiai gerą CV.

 

Eglės LinkedIn profilis ČIA.

Nori mokytis ir TU?  

Registracija į automatinio testavimo mokymus rasi ČIA.

Negali apsispręsti?

Registruokis konsultacijai.